Zaudējumu sērija ieilgst – šovakar sāpīgs zaudējums pret LU

Liepājas Olimpiskajā centrā otrdienas vakarā nepalīdzēja arī savas zāles sienas – saspringtā cīņā, kas ritēja punkts punktā BK “Liepāja” piekāpās tabulas kaimiņiem “LU” ar rezultātu 88:91.

Šī spēle bija svarīga abām komandām, jo līdz 22.novembra vakaram liepājniekiem bija trīs zaudējumu sērija, bet “Latvijas Universitātei” divu. Līdz šim sezonā BK “Liepāja” savā laukumā aizvadītajās trijās spēlēs bija izcīnījuši tikai uzvaras. Otrdienas vakarā šis rādītājs, diemžēl, tika izmainīts – sāpīgs zaudējums ļoti sīkstā, principiālā spēlē enerģiskajiem “LU” puišiem, neskatoties uz to, ka lielāko daļu trešās ceturtdaļas un ceturtās vadībā atradās mūsējie. Spēles pēdējās sešās minūtēs viesi uzvarēja ar rezultātu 18:12 un ceturto ceturtdaļu “LU” uzvarēja ar rezultātu 26:21.

Kārlis Šiliņš jau kārtējo reizi sasniedza jaunus savus personiskos rekordus profesionālajā basketbolā – 30 punkti (1p. 8/8, 2p. 8/11, 3p. 2/5), izcīnot 13 atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi asistējot un bloķējot 2 metienus. Sasniedzot efektivitāti 43, kas arī ir labākais Kārļa rādītājs šajā sezonā (pirms tam 41, kas iegūts spēlē pret “VEF”). 30 gūtie punkti ir trešais labākais rezultāts šajā sezonā aiz Renāra Magones (BK “Ogre” 33p.), Mateja Raduniča (“Keila” 31p.) un Volodimira Ševčenko (“Tarvas” 31p.), līdzās Kārļa Žundas 30 punktiem pret “Kalev/Cramo”.