Junioriem sezonas tuvākais izbraukums, trešdien 19:30 spēle Grobiņā

Pēc vienpadsmit dienu pauzes “juniori” turpinās cīņas “Ramirent NBL” turnīrā tiekoties ar šī turnīra debitantiem BK “Grobiņa”. Spēles sākums pulksten 19:30.

Debiju pēc spēka 2.līgā, kas agrāk bija zināma kā “LBL-2”, grobiņnieki iesāka vareni. Ja vēl pirmajā spēlē Ķekavā tika piedzīvots zaudējums pret BK “Ķekava” ar 92:102, tad jau otrajā mačā arī izbraukumā tika izrauta uzvara papildlaikā ar rezultātu 95:93 pār BK “Saldus”. Šī bija ne tikai skaista “pierakstīšanās” šajā turnīrā, bet arī neticama atspēlēšanās BK “Grobiņa”, jo vēl pamatlaika 4.ceturtdaļas 5.minūtē viesi atradās iedzinējos ar -16 (79:63), bet kad jāspēlē bija 3:13 un pie rezultāta deficīta 13 punkti (84:71) pamatlaikā turpmākos punktus guva tikai grobiņieki, atspēlējot šo starpību neizšķirtu ar tālmetienu panāca Niks Lagzdiņš 31 sekundi līdz pamatlaika beigām. Neviena no komandām nespēja būt precīza atlikušajā laikā, un tika aizvadīts papildlaiks. 5.īsajā ceturtdaļā vadība mainījās vairākkārt, un pie neizšķirta rezultāta 93:93 uzbrukums piederēja BK “Grobiņa”. Pēc neprecīzā Kristapa Miglinieka metiena īstajā vietā atradās Jānis Ķudis, kurš “iebakstīja” bumbu grozā un izrāva vinniņu līdz ar beigu sirēnu 95:93.

Savukārt, turpmākajās četrās spēlēs Grobiņas vīri ir stipri samazinājuši sava uzbrukuma jaudu, jo pirmajās divās spēlēs tika gūti, attiecīgi, 92 un 95 punkti, tad sekojošās četrās ne reizi punktu guvums nav pārsniedzis 74 (pret Ventspils Spars komandu), bet pārējās trijās pat nav sasniegti 70 punkti (65, 67, 66 pēdējā mačā pret BK “Jelgava”).

Mūsu jaunā maiņa, līdzīgi, kā BK “Grobiņa” sezonas ievadā aizvadīja labākas spēles kā sezonas turpinājumā, jo pirmajās četrās tika izcīnītas trīs uzvaras, bet tam sekojoši trīs zaudējumi un šobrīd BK “Liepāja/LSSS” ierindojas 8.vietā ar uzvarēto spēļu bilanci 3/4. Zaudējumi piedzīvoti pret BK “Jelgava” (62:78), “Bauska” (75:97) un BK “Ķekava” (65:76).

Šodien jācer uz jaunības azarta, izturības un apņēmības pārsvaru pret BK “Grobiņa” pieredzi, jo mūsu pretiniekiem ar to problēmas nav. Grobiņas vienības rindās ir ne tikai LBL-1 līgā pieredzi guvušais Kristaps Miglinieks, bet arī liels daudzums bijušo Liepājas basketbola skolas (tagad LSSS) absolventu, kā Niks Lagzdiņš, Jurģis Muskats, Edgars Sviklis, Kārlis Grigaļūns, Rolands Silnieks, Jānis Ķudis, Gatis Jagmins un mūsu bobsleja lepnums Matīss Miknis. Tāpat mūsu šīsdienas pretinieku rindās pirmo sezonu aizvada vēl pagājušās sezonas mūsu komandas spēlētājs Kristofers Pūlītis. Komandu cīņās ved Liepājas basketbola laukumos bieži redzētais spēles soģis Jānis Sudmalis.

BK “Grobiņa” statistikas līderi ir Kristaps Miglinieks (16,8 punkti), Niks Lagzdiņš (15,2 punkti) un Jānis Ķudis (14,5 punkti), bet vienīgajā spēlē pret Saldu lielisku sniegumu demonstrēja Andis Zariņš, kuram 25 punkti un 13 atlēkušās bumbas zem groziem. Lagzdiņš ar Miglinieku ir arī labākie piespēlētāji komandā, ar, attiecīgi, 3,6 un 3 piespēlēm vidēji piecās spēlēs.

BK “Liepāja/LSSS” gūtajos punktos līderi ir Frederiks Meinarts (17 punkti), Kristaps Soldatenoks (14,57 punkti), Raivo Cālītis (10,56 punkti), bet atlēkušo bumbu visvairāk tiek Meinartam (7,5ab) un Cālītim (5,57ab). Spēles organizēšanā iespaidīga ir Artura Vuciņa rezultatīvo piespēļu statistika, kuram 5,14 piespēles vidēji septiņās spēlēs, kā arī 7,14 punkti.

Spēle 23.novembrī Grobiņā sāksies pulksten 19:30 un tai līdzi varēs sekot video tiešraidē YouTube šeit: https://www.youtube.com/watch?v=OxlGkr25gXY

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *