Meitenes nolūzt tikai galotnē, vīri iekļūst nākošajā kausa kārtā

Trešdienas vakarpusē notika divas saistošas spēles Liepājā un Nīcā, meitenēm tikai galotnē piekāpjoties “RSU”, bet vīri iešauj Nīcas grozā 115 un pārvar 3.kārtu.

Trešo spēli pēc kārtas uzvarēt mūsu meitenēm uzvarēt neizdevās, lai arī trešās ceturtdaļas izskaņā vadībā vēl vadībā bija liepājnieces (50:48), bet pēc spēlētām trim minūtēm noslēdzošajā ceturtdaļā SBK “Liepāja/LSSS” deficīts 4 punkti (59:63). Atlikušajā spēles daļā pārākas izrādījās joprojām nezaudējušās “RSU” meitenes, kurām izdevās izcīnīt astoto panākumu ar 78:63 tik pat spēlēs. Tanī pat laikā jāpiemin, ka rezultāta starpība spēlei noslēdzoties noteikti neataino cīņas gaitu un ir otrā grūtākā uzvara šajā sezonā “RSU” vienībai (Kauņā uzvara gūta ar +3).

Paula Kļeščova bija rezultatīvākā un arī efektīgākā spēlētāja mūsu komandas rindās, kura saņēma “Lauma Lingerie” speciālo balvu. Paulas kontā 23 punkti, 9 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles, 3 pārtvertas bumbas. Raivita Koreņika guva 13 punktus, bet Enija Ķīvīte 12.

Nākošo spēli SBK “Liepāja/LSSS” aizvadīs Rīgā 18.decembrī, kad pulksten 14:00 pirmo šajā sezonā mērosies spēkiem pret “TTT Rīga”, bet pēdējā šī kalendārā gada mačā 21.decembrī pulksten 18:30 uzņems Tallinas “Audentes”.

Nīcas sporta hallē trešdienas vēlākā stundā BK “Liepāja” neatļāvās vaļību “Užavas kausa” atbildes spēlē, jau no pirmajām minūtēm ar agresīvu spēli aizsardzībā un lielu jaudu uzbrukumā kaldinot pārliecinošu uzvaru pār “Nīca/BLi”. Sezonas rezultatīvākajā uzvarā tika gūti 115 punkti (puslaikā 65:20), droši sasniedzot “Užavas kausa” 4.kārtu. Šajā spēlē 115:56, divu spēļu summā 211:128. Nākošajā kārtā spēki tiks mēroti ar pašreizējo “Ramirent NBL” Rietumu grupas līdervienību “Kandava/Anzāģe” tāpat uzvarētāju noskaidrojot divu spēļu summā. Spēļu datumi ir saskaņoti, un ir zināms, ka pirmais mačs risināsies Kandavā 4.janvārī, bet atbildes spēle notiks Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 19:30.

Šī uzvara Nīcā, iespējams, ieies vēsturē arī ar kādu savdabīgu statistikas rādītāju, proti, mūsu komanda realizēja 23! tālmetienus, izpildot 45 (51,1 %), izpildot tikai 35 divu punktu metienus un bloķēja pretiniekus 8 reizes. Visi šie rādītāji ir visai iespaidīgi īpaši izpildīto un realizēto trejaču skaita ziņā. Rezultatīvākie liepājnieki šajā mačā bija Ričards Daniels Vanags 16p.+13ab+3rp+2pb+1bl, Kristiāns Šulcs 15p. (3p. 5/8)+5ab, Mārtiņš Kilups 12p. (3p. 4/5)+3ab, Juris Vītols 12p. (3p. 4/7)+2ab+5rp.

Jau šajā sestdienā 17.decembrī Valmierā pulksten 19:00 tiks aizvadīta “PafBet” turnīra spēle, bet nākošajā nedēļā ceturtdienā Liepājā pēdējā šī gada mājas spēlē tiks uzņemta viena no Igaunijas vadošajām komandām “Avis Utilitas Rapla”, kuru iepriekšējā sezonā pārstāvēja divi mūsējie Arnolds Helmanis un Ričards Daniels Vanags.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *