Gadu noslēgsim Rīgā ar spēli pret VEF

Otrdien 27.decembrī pulksten 19:30 ar maču pret “VEF Rīga”.

BK “Liepāja” otro apli turpinās ar spēli Rīgā “Rimi OC” pret turnīra “kastāko” komandu “VEF Rīga”, kura pašlaik atrodas 10 pēc kārtas uzvarēto spēļu sērijā, savukārt, mūsu komandai veiksmes ar zaudējumiem pēdējā laikā dalītas uz pusēm.

Šīs sezonas ievadā veiksmīgākā komanda noteikti bija BK “Liepāja”, kas pirmajās divās spēlēs izcīnīja divas uzvaras pār tituliem bagātākajām komandām “VEF Rīga” (98:93) un “Kalev/Cramo” (94:90), savukārt, pēc piedzīvotiem trim zaudējumiem sešās spēlēs vefiņš pēdējās desmit spēlēs izcīnījuši tikai uzvaras. Kā pēdējā uzvara rīdziniekiem tika izcīnīta pār vieniem no sekotājiem “Tartu Universitāti” izbraukumā 23.decembrī (77:70), bet šī uzvaru sērija iesākta 2.novembrī Rīgā pārliecinoši pārspējot Igaunijas “Avis Utilitas Rapla” (81:62).

Sakritība vai nejaušība, bet tieši ar Raplas komandu arī BK ‘”Liepāja” aizvadīja pēdējo spēli līdz šim 22.decembrī neveiksmīgā spēles galotnē piekāpjoties savā laukumā ar rezultātu 69:71. Pirms tam liepājnieki, secīgi, Dāvja Geka atgriešanās spēlē pārspēja “Valmiera Glass/ViA” (89:86), izbraukumā atzina pašreizējo Igaunijas čempiones “Pērnavas Osta” pārākumu (58:90), bet Liepājā izcīnīja svarīgu panākumu pār BK “Ventspils” (72:60).

Vai mūsu komandai izdosies otrreiz sagādāt zaudējumu “VEF” šajā sezonā un pārtraukt rīdzinieku sekmīgo šī turnīra posmu uzzināsim otrdienas vakarā. Spēli no “Rimi OC”, kas sāksies pulksten 19:30 translēs SportaCentrs.TV https://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/21122022-b_vef_riga_liepaja_b_br_pafbet_latvijas_i

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *