Gadu iesākām ar Kluba eglīti

2.janvāra vakarā, pateicoties mūsu sadarbības partneriem, ar raibu dāvanu maisiņu, gardu ēdienu galdu un priekšnesumiem noslēdzās par ierastu tradīciju kļuvusī “Kluba eglīte”.

Uz gada ievada pasākumu tika aicināti biedrības “Sporta klubs Liepājas basketbols” komandu BK “Liepāja” un SBK “Liepāja/LSSS” spēlētāji, treneri, personāls un Kluba vadība, taču dažādu iepriekš ieplānotu darbu dēļ, ne visi tika. Pie tam, šobrīd vairāki mūsu sportisti ir novērtēti, jo iekļuvuši Tallinā notiekošajā Baltijas kausa izlašu sastāvā. Maija Aploka ir Matīsa Rožlapas U16 meiteņu izlasē, bet Madara Šmite un Adelīna Urtāne pārstāv Andra Steļmaha vadīto U18 izlasi. Trīs juniori (Adrians Visockis-Rubenis, Kristaps Soldatenoks un Fransuā Nkoijs-Īle) ir U18 izlases rindās, kuras galvenajam trenerim Edijam Šleseram asistē arī mūsējais Krists Pīternieks.

Biedrības prezidents Āris Ozoliņš “uzdeva toni” dziesmām, meitenes vienojās dejā, treneri teica skaistus vēlējumus, bet vīri metās dziesmā ar Ziemassvētku klasiku “Zvaniņš skan”. Katram tika pa dāvanu maisiņam, bet meitenēm jau ierasti īpašu dāvanu sarūpēja mūsu labie gariņi no “Lauma Lingerie”. Vienotā dāvanu maisiņa saturu sarūpēt palīdzēja “Liepāja”, “CleanR”, “Liepājas Papīrs” un veikals “Rūtiņa”, “Pure Chocolate”, “Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona” (LSEZ), “StenaLine”, “Liepājas Olimpiskais centrs”, “Terrabalt”, “Sportland”, “Abavas Vīni”, “NPK Expert”, “FN Serviss” un “Orbit”, bet gardo ēdienu galdu sarūpēt palīdzēja “Trelleborg Wheel Systems Liepāja”. Sāļo ēdienu ar wrapiem, dārzeņu uzkodu plati un burgeriem gatavoja “StreetFood.lv”, bet pašiem pielikt roku deserta gatavošanā un baudīt saldos našķus palīdzēja “Tiamo Food”.

Paldies visiem mūsu partneriem par atbalstu šajā neikdienišķajā pasākumā un uz tikšanos basketbola laukumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *