Mums pievienojas liepājnieks Roberts Freimanis

31 gadu vecais liepājnieks Roberts Freimanis atgriežas Liepājā un pievienojas mūsu komandai. Pagaidām uz nenoteiktu laiku.

Mums ir patiess prieks par katru liepājnieku, kurš atgriežas Liepājas komandā. Šajā situācijā, kad cits liepājnieks Arnolds Helmanis ilgstoši cīnās ar veselības problēmām, Roberts mums palīdzēs aizvietot Arnoldu un, kas zina, aizcīnīties līdz pavasara cīņām par medaļām. Roberts ar savu cīņas sparu, lielo pieredzi noteikti būs palīgs gan laukumā, gan ārpus tā.

Roberts Feimanis: “Esmu priecīgs un patīkami satraukts pievienoties Liepājas komandai. Esošajam komandas modelim redzu labu potenciālu piepildīt skaidri izvirzītos sezonas mērķus. Augstais motivācijas līmenis, kā arī lielās darbaspējas ir pirmās lietas ko novēroju trenējoties ar komandu. Centīšos pēc iespējas ātrāk iekļauties kolektīvā un palīdzēt izcīnīt uzvaras.”

Pēdējo reizi Liepājas komandu Roberts pārstāvēja 2013./2014. gada sezonā, kad to trenēja Uvis Helmanis. Pēc tam liepājnieka karjera turpinājās ”Saldū”, ”Baronā”, ”Ventspilī”, ”Valka/Valga”, ”VEF Rīga”, ”Avis Rapla”, Plovdivas ”Academic”, bet šo sezonu viņš sāka Islandes ”Reykjavik”. Tās sastāvā viņš laukumā devās deviņās spēlēs, kurās vidēji guva 8.6 punktus, izcīnīja 6.4 atlēkušās bumbas zem groziem un atdeva 1.6 rezultatīvās piespēles. Klubam sezona gan nebija sākusies sekmīgi, 12 spēlēs izcīnot tikai trīs uzvaras, bet pirms Jaunā gada abu pušu sadarbība tika pārtraukta.

Paredzams, ka Freimanis mūsu komandā šajā sezonā debitēs jau šo svētdien 8.janvārī, kad BK “Liepāja” savā laukumā uzņems “Viimsi/Sportland”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *