Trešdien mājās sāksim revanšu nedēļu: meitenes pret TTT, vīri pret Kandavu

Janvāra trešā nedēļa sola atkaltikšanos ar komandām, pret kurām mūsējiem ir nācies piedzīvot zaudējumus pirmajās tikšanās reizēs. Liepājnieki vēlas revanšus!

Pat piecas spēles būs ar šādu zemtekstu uz visām trim komandām, kurās ir nācies piedzīvot vilšanos, jo pie uzvarām tika pretinieki! Secīgi, trešdien Liepājā sākot no meiteņu spēles pret “TTT Rīga”, pēc tam vīriem “Užavas kausa mačs”, sestdien junioriem atkal tikšanās ar “Bausku”, meitenēm izbraukums Klaipēdā pret “LCC”, līdz sestdienas mačam vīriem pret BC “Tarvas”.

18.janvārī pulksten 16:45 meitenes otro reizi sezonā tiksies ar pašreizējām Latvijas un Baltijas čempionēm “TTT Rīga”, kurām piekāpās nesenajā 18.decembra spēlē Rīgā ar rezultātu 45:67. Mūsu komandai, kas vidēji 12 spēlēs guvusi 67,1 punktu, bet ne reizi šajā sezonā nebija guvusi mazāk par 55 ačiem, vienreiz pat ar 57 izcīnot uzvaru, Rīgas spēlē nespēja sasniegt pat 50 gūto punktu robežu. Gūstot tikai 45 punktus izcīnīt uzvaru nav iespējams. Noteikti, ka mūsu komandai ir ko pierādīt sev, pretiniekiem un saviem skatītājiem, ka tik neveiksmīga spēle uzbrukumā bija nejaušība. Ja spēli trīs dienas vēlāk 21.decembrī pret Tallinas “Audentes” nevarētu vērtēt par komandas varējuma mērauklu, tad šī gada pirmajā spēlē 9.janvārī Klaipēdā nodemonstrētais sniegums abos laukuma galos jau ir vērā ņemams, jo tika izcīnīts skaists revanšs pār stipro “Neptunas” ar 74:57. Kopš šīs spēles liepājnieces ir dziedējušas brūces, jaunākās spēlētājas veiksmīgi startēja Rīgā notiekošajā EGBL turnīrā, izcīnot 4 uzvaras un piedzīvojot tikai vienu zaudējumu, kā arī komanda gatavojās saspringtajam sezonas izskaņas grafikam.

Mūsu komandas pretinieces sezonu iesāka neraksturīgi vāji, piedzīvojot četrus zaudējumus pēc kārtas. Tikai ar 5.spēli “TTT Rīga” izcīnīja pirmo panākumu šajā sezonā, pārspējot “Daugavpils Universitāti” (62:47). Sekoja uzvaras pār Šauļu (72:69) un “Junioru” (90:43) komandām. Pēc šīm uzvarām, čempiones piedzīvoja vēl divus zaudējumus izbraukumos (pret “LCC” 51:72 un pret Kauņas “Aištes-LSMU” 65:81). Kopš liepājnieču tikšanās Rīgā 18.decembrī, “TTT Rīga” atkal uzsākusi uzvaru sēriju, atkal sasniedzot trīs panākumus pēc kārtas (12.janvārī pret “Juniorēm” 67:50 un 14.janvārī pret “Aištes-LSMU” 70:60).

Pirms 18.janvārī gaidāmās spēles ar “TTT”, “Betsafe WBBL” Elites divīzijā 12 komandu konkurencē augstāk atrodas SBK “Liepāja/LSSS”, ieņemot 6.vietu (7/5), bet turpat aiz liepājniecēm ir divas komandas ar bilanci 6/6 – gan Klaipēdas “LCC”, gan “TTT Rīga”. Mūsu komandai tuvākās divas spēles ir ļoti svarīgas, tāpēc ceram uz savu skatītāju atbalstu!

Uzreiz pēc meiteņu spēles pulksten 19:30 vīri cīnīsies par sezonas turpinājumu “Užavas kausā”, 4.kārtas 2.spēlē cenšoties atspēlēt 5 punktu deficītu pret “Ramirent NBL” Rietumu grupas līdervienību “Kandava/Anzāģe”, kurai pirmajā šīs sērijas spēlē izbraukumā piekāpās ar rezultātu 77:82. 4.janvāra spēlē Kandavā mūsu komandai nevarēja palīdzēt pat pieci rotācijas spēlētāji (Birkāns, Žunda, Helmanis, Meinarts, Soldatenoks), kā arī vēl formalitātes nebija nokārtotas, lai atkal Liepājas formu pielaikotu Roberts Freimanis. Visi šie kungi ir gatavi atspēlēt deficītu un doties laukumā 18.janvāra spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā.

Kopš šī neveiksmīgā mača BK “Liepāja” izcīnīja skaistu panākumu “PafBet” turnīrā savā laukumā pārspējot tobrīd 5.labāko vienību ”Viimsi/Sportland” (97:79), izbraukumā Tallinā otro reizi sezonā esot pārākiem pār “Kalev/Audentes” (83:81), taču spēka nepietika sekojošai spēlei Tallinā pret “TalTech” (58:84). Šobrīd apvienotā Latvijas – Igaunijas Līgā liepājnieki ar 8 panākumiem 20 spēlēs ieņem 11.vietu. Savukārt, mūsu pretinieki “Kandava/Anzāģe” šajā gadā ir turpinājuši uzvaras gājienu, “Ramirent NBL” turnīrā 7.janvārī izbraukumā sakaujot BK “BA Turība” (101:79), bet 13.janvārī savā laukumā neatstājot izredzes talsiniekiem (107:56). Ar 13.uzvarām piecpadsmit spēlēs kandavnieki atrodas 1.vietā.

“Užavas kausa” 4.kārtas 1.spēlē, kas risinājās Kandavā 4.janvārī galvenie uzvaras kaldinātāji bija Guntars Strāķis (21 punkts, 3p. 5/9), Kārlis Pauls Lasmanis (16p. + 11ab) un Artūrs Grīnbergs (13p. + 10 rez.piesp.). Mūsu komandā rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Ričards Daniels Vanags (24p. + 8ab), Dāvis Geks (15p.,3p. 5/12), Ojārs Bērziņš (13p. + 6ab + 4rp).

BK “Liepāja” spēlē, kā jau ierasts, tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Liepājas Olimpiskais centrs”, “Belcibo”, “LSEZ”, “StreetFood”, “TeamSport”, “Balcia”, “Pure Chocolate”, bet par aktivitātēm rūpēsies Liepājas teātra aktieris Armands Kaušelis, savukārt, deju programmu ir sagatavojušas deju grupas “Pulss” karsējas.

Biļetes uz BK “Liepāja” spēli nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, tai skaitā arī “Liepājas Olimpiskajā centrā”. Atgādinām, lai nekavētu spēles sākumu, iesakām, biļetes iegādāties laicīgi “LOC”, citās “Biļešu Serviss” vietās vai internetā šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/basketbols/uzavas-kauss-bk-liepaja-vs-kandava-anzage-380837/

Biļešu cenas uz BK “Liepāja”: skolēniem un studentiem 1,50 EUR, bet pamata biļetes cena 4,00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas. Savukārt, ieeja uz meiteņu spēli ir bezmaksas.

Atbalstām Sa-Vējos un tiekamies LOC!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *