Meitenēm lielisks spēles sākums un labs noslēgums, bet zaudējums Kauņai

Sestdien SBK “Liepāja/LSSS” spēles ievadā pabaidīja spēcīgo Kauņas vienību, nonāca iedzinējos, bet galotnē parādīja raksturu piekāpjoties ar 62:72.

Labi nokomplektētā Kauņas “Aištes-LSMU” vienība ar pieredzējušo Rimantu Grigu galvenā trenera trenera amatā Liepājā ieradās labā noskaņojumā, un pārliecinātas, ka arī otrajā abu komandu tikšanās reizē šajā sezonā lietuvietēm tiks viegla uzvara (Kauņā 12.novembrī triumfēja mājinieces112:57). Taču 28.janvārī bijušajam “Žalgira” trenerim mūsu komanda radīja bažīgu vaigu, jo no pirmajām spēles minūtēm laukumā toni noteica Rūdolfa Rozīša vadītā SBK “Liepāja/LSSS”. Pēc Kļeščovas viena soda metiena 5:0, pēc Ķīvītes divpunktnieka 9:2, bet pēc Koreņikas metiena no groza apakšas mača 6.minūtē 14:7. Nepilnas divas minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām pēc Šmites metiena no groza apakšas 22:14. Pirmās ceturtdaļas beigas labāk aizvadīja viesu komanda, bet pēc pirmā ceturkšņa ar četru punktu vadību priekšā atradās mūsējās (26:22).

Otro ceturtdaļu ļoti veiksmīgi iesāka Kauņas komanda, kas veica nozīmīgāko izrāvienu spēlē gūstot 10 punktus pēc kārtas un pārņemot vadību spēlē (32:26). Urtāne ar Koreņiku četrus ačus atspēlēja (30:32), taču viešņas bija pamatīgi ieskrējušās un turpināja spēlēt sekmīgi uzbrukumā. 16.spēles minūtē uz tablo tikai 2 punktu deficīts mūsējām (32:34), bet jau divas minūtes vēlāk 34:44. Puslaika pārtraukumā vienības devās pie rezultāta 34:46.

Trešajā ceturtdaļā “Aištes-LSMU” turpināja apliecināt savu favorītstatusu šajā spēlē, demonstrējot daudzveidīgu uzbrukumu un audzējot pārsvaru (26.minūtē 62:40). Šmitei realizējot kārtējo metienu no groza apakšas pēc trešās ceturtdaļas Kauņas komandai ievērojams pārsvars (66:47). Noslēdzošo ceturtdaļu lietuvietes iesāk līdzīgi kā iepriekšējo ceturtdaļu noslēdza – uguņojot uzbrukumā un spēles 33.minūtē lielākais pārsvars spēlē (70:47). Taču liepājnieces vēlējās apliecināt, ka spēles sākumā demonstrētais sniegums nav nejaušība! Kļeščova realizēja tālmetienu, Urtāne vienu no diviem sodiņiem un Kļeščova vēlreiz ir precīza no spēles jau tuvāk grozam un atspēlēti seši punkti (53:70). Tikai tad pēc četru minūšu pauzes viešņas gūst punktus. 3:05 līdz spēles beigām bija pēdējais grozs Kauņas komandai šajā spēlē, jo turpmākos deviņus punktus savai komandai pievieno tikai liepājnieces. Spēle noslēdzas ar rezultātu 62:72, viesu komandai tiekot pie 11.uzvaras, bet mūsu meitenēm, diemžēl, 8.zaudējums sezonā.

Paula Kļeščova kārtējo reizi atzīmējās ar daudzpusīgu sniegumu, gūstot 19 punktus, izcīnot 9 bumbas zem groziem, pārtverot 4 bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlējot un trīs reizes bloķējot pretinieču metienus! Madara Šmite guva 15 punktus, izcīnot 4 bumbas un pa trim reizēm piespēlējot un pārtverot pretinieču piespēles, bet savā 18.dzimšanas dienā labāko sniegumu mūsu komandas rindās nodemonstrēja Adelīna Urtāne, kurai 12 punkti, 3 bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Nākošās divas spēles mūsu komanda arī aizvadīs Liepājā, 1.februārī pulksten 18:30 uzņemot “Rīga Juniores/LU”, bet 4.februārī pretiniekos “Daugavpils Universitāte”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *