Trešdien savā laukumā juniori centīsies revanšēties novadniekiem

8.februārī pulksten 18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā BK “Liepāja/LSSS” uzņems tuvējos kaimiņus no Grobiņas, kuriem pirmajā mačā piekāpās ar 71:80.

Šai spēlei ir vairākas nozīmes. Pirmā – revanšēties, par, iespējams, negaidīto zaudējumu pirmajā spēlē 23.novembrī. Otrā – liepājniekiem jākrāj uzvaras pēc iespējas vairāk, lai saglabātu cerības pakāpties turnīra noslēgumā kādu vietu augstāk. Trešā – dažu spēlētāju atgriešanās spēļu ritmā. ŠĪ būs pirmā spēle šajā sezonā Henrikam Bajāram, kurš savainojuma dēļ pie spēlēšanas vēl nav ticis, kā arī tikai trešo spēli “Ramirent NBL” un sesto spēli kopumā šajā sezonā visus trīs iespējamos turnīrus kopā skaitot aizvadīs Bogdans Kiseļovs.

Pirms šī vakara spēles liepājnieki Rietumu grupas kopvērtējuma tabulā atrodas 8.vietā ar 7/10 (7 uzvarām un 10 zaudējumiem), bet BK “Grobiņa” pēc 15 spēlēm ieņem 9.vietu tiekot pie trim panākumiem līdz šim un ir tiešie BK “Liepāja/LSSS” sekotāji.

Lai pakāptos augstāk kopvērtējumā mūsu junioriem ir jāizcīna trīs uzvaras atlikušajās trīs spēlēs vai jātiek vismaz pie diviem panākumiem, cerot, ka 7.vietā esošā BK “BA Turība” piedzīvos vienu zaudējumu kādā no divām šīs sezonas spēlēm. Liepājniekiem bez šodienas spēles vēl jātiekas savā laukumā (14.februārī) ar reizi pārspēto BK “Saldus” un izbraukumā ar mūsu grupas līdervienību “Kandava/Anzāģe” (17.februārī).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *