Juniori pošas uz Kandavu pie līderiem

17.februārī pulksten 19:30 BK “Liepāja/LSSS” aizvadīs “Ramirent NBL” regulārās sezonas pēdējo spēli pret Rietumu grupas līderiem “Kandava/Anzāģe”.

Spēle noteikti nesolās būt viegla, jo kandavnieki, noteikti, ir ne tikai vieni mūsu grupas līderiem, bet arī Top 4 vienība par galveno trofeju – “Ramirent NBL” čempiontitulu! To viņi ir lieliski apliecinājuši ne tikai šajā turnīrā, bet arī “Užavas kausā”, kur pirmāmkārtām, “izslēdza” pašreizējos “Ramirent” čempionus BK “Jelgava”, bet arī tieši pret mūsu pirmo komandu, kad uzvarēja pirmajā sērijas spēlē savā laukumā.

Mūsu junioru pozīcija pirms gaidāmajām izslēgšanas spēlēm ir skaidra – 8.vieta, tanī pat laikā “Kandava/Anzāģe” vēl var zaudēt šo līderes godu, ja atļausies vaļības. Pirms 17.februāra spēles vienāda uzvarēto/zaudēto spēļu bilance (17/2) ir abām līdervienībām “Kandava/Anzāģe” un BK “Jelgava”. Lai nezaudētu šo 1.vietu, Kandavai šodien ir jāuzvar, savukārt, mūsu komandai tā ir lieliska iespēja mēroties spēkiem ar spēcīgu komandu, lai labāk sagatavoties gaidāmajām izslēgšanas spēlēm pret Austrumu grupas līdervienību Gulbenes “Buki/BJSS” (17/0).

Liepājā pagājušā gada 3.decembrī “Kandava/Anzāģe” tika pie uzvaras pār BK “Liepāja/LSSS” ar rezultātu 84:64.

Mačam līdzi tiešraidē no Kandavas varēs sekot šeit: https://www.youtube.com/watch?v=SE25_7S3F0c

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *