Juniori rāda zobus līderiem, bet piekāpjas Kandava/Anzāģe

17.februārī BK “Liepāja/LSSS” noslēdza “Ramirent NBL” regulāro sezonu ar spēli izbraukumā, kur piekāpās “Kandava/Anzāģe” ar rezultātu 74:84.

Šajā spēlē mūsu komandas rindās nebija Frederiks Meinarts, bet pārējie līderi bija gatavi apliecināt savu meistarību pret neapšaubāmi spēcīgo “Kandava/Anzāģe”. Spēles rezultātu atklāja liepājnieki un līdz pirmās ceturtdaļas izskaņai rezultāts saglabājās līdzīgs. Ar viena groza pārsvaru pirmo desmit minūti uzvarēja kandavnieki (24:22).

Otrās ceturtdaļas ievadā mājinieki ieguva 8 punktu pārsvaru (30:22), bet mūsu juniori nekur tālāk pretiniekus neatlaida – pēc Raivo Cālīša divu punktu guvuma 27:30, bet pēc Edžus Brežinska “2+1” gājiena 32:36. Dažas minūtes vēlāk Arturs Vuciņš starpību sadeldēja līdz minimumam (37:38), bet puslaika izskaņā mājinieki noorganizēja nelielu izrāvienu rezultātā un pēc pirmā puslaika kandavniekiem lielāks pārsvars (54:43).

Trešajā ceturtdaļā mūsu komanda nespēja turpināt savu ofensīvu uzbrukumā, kā arī neizdevās ierobežot “Kandava/Anzāģe” uzbrukumu, kā rezultātā mājiniekiem pat vairāk kā 20 punktu pārsvars (70:46). Šī neveiksmīgā ceturtdaļa noslēdzās ar +23 kandavniekiem (78:55).

Ceturtā ceturtdaļa nekļuva tikai par formalitāti, jo mūsu komanda noorganizēja pakaļdzīšanos, taču laika atgriezt intrigu par uzvarētāju nepietika, un mačs noslēdzās ar “Ramirent NBL” Rietumu grupas līdervienības “Kandava/Anzāģe” 18.uzvaru sezonā 84:74. Mūsu komandai tas, savukārt, bija 12.zaudējums, kas nemainīja izvietojumu turnīra tabulā. Arī šajā sezonā BK “Liepāja/LSSS” piedalīsies izslēgšanas spēlēs startējot no 8.vietas, kas nozīmē, ka atkal gaidāma tikšanās ar Austrumu grupas līderiem  Gulbenes “Buki/BJBS”.

Šajā mačā iespaidīgu sniegumu nodemonstrēja Raivo Cālītis, kuram 19 punkti (1p. 2/5, 2p. 4/7, 3p. 3/4, 4ab),. Kristaps Soldatenoks guva 12 punktus, bet Bajārs un Kilups atzīmējās ar 8 ačiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *