Liepājnieces cīnās līdz galam pret līderiem RSU, taču piekāpjas galotnē

25.februārī SBK “Liepāja/LSSS” otro reizi tikās ar “Betsafe WBBL” turnīra līdervienību “RSU” un, neskatoties uz spēli izbraukumā, rīdzinieces 16.uzvaru izcīnīja tikai spēles galotnē.

Pēc vairāku spēļu izlaišanas mūsu komandas sastāvā atgriezās Daniela Grigorjeva, tāpēc savainoto sarakstā palikusi tikai Deina Minajeva. Pārējās liepājnieces bija gatavas apliecināt labi spēlējošajām “RSU”, ka ar mūsu komandu ir jārēķinās!

Ja abu komandu pirmajā tikšanās reizē 14.decembrī Liepājā mūsu komanda aizvadīja labu spēli 30 minūtes, bet jau sākoties pēdējai ceturtdaļai “RSU” ieguva arvien lielāku pārsvaru, tad šoreiz Rīgā spēles scenārijs bija mazliet savādāks.

Pirmajās minūtēs abas vienības cīnījās par iniciatīvu mačā, un līdz 3.minūtei rezultāts auga līdzīgi (6:6). Taču tad mājinieces veica pirmo izrāvienu rezultātā, gūstot četrās minūtēs astoņus punktus pēc kārtas (14:6), bet pirmās ceturtdaļas izskaņā labākas bija mūsējās, pusotru minūti līdz pirmajai pauze pietuvojoties (12:16). Ar četru punktu starpību arī noslēdzās pirmā ceturtdaļa (18:14).

Otrajā ceturtdaļā ritēja līdzvērtīga cīņa, rezultāta starpībai svārstoties starp 3 (30:27) un 6 (33:27) punktiem, bet lielajā puslaikā komandas devās ar “RSU” septiņu aču pārsvaru (39:32).

Neveiksmīga mūsu komandai izrādījās 3.ceturtdaļa, jo tās ievadā nesekmējās ar metieniem, kā arī pārāk daudz kļūdu tika pieļautas piespēlēs, ļaujot mājiniecēm iegūt lielāku pārsvaru (56:42), bet pēc viena sodiņa Enijas Ķīvītes izpildījumā noslēdzās šis spēles nogrieznis (43:56).

Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā Ķīvīte ar Kļeščovu atspēlēja septiņus punktus no deficīta (50:56). Atsākas atkal līdzvērtīga spēkošanās, uz “RSU” gūtajiem punktiem mūsu komanda atbild ar savējiem. Pēc Kļeščovas divīša un Brikmanes tālmetiena starp vienībām tikai pieci punkti (55:60), kad vēl jāspēlē četras ar pusi minūtes. Diemžēl, šo mirkli neizmantoja mūsu komanda, bet mājinieces, kuras par sešiem punktiem palielināja pārsvaru (66:55). Madara Šmite no tālās distances un Paula Kļeščova no tuvākas piecus punktus atspēlē (60:66), kad līdz spēles beigu sirēnai 1:15 spēles laika. Mājinieču līdere Šepte ar divu punktu guvumu, praktiski, noņem no dienas kārtības jautājumu par uzvarētāju, jo atlikušajā spēles minūtē nevienai no komandām tā arī neizdodas tikt pie punktiem un šajā reizē “RSU” ir pārākas ar 68:60.

Mūsu komanda, neskatoties uz šo zaudējumu, joprojām saglabā vietu izslēgšanas spēļu zonā, ar bilanci 10/9 ieņemot 6.vietu, bet “RSU” ar 16/1 saglabā 1.vietu 12 komandu konkurencē.

Nākošo spēli liepājnieces aizvadīs jau 1.martā, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar Lietuvas čempionēm Viļņas “Kibirkštis-MRU”, kurām Liepājā sarūpēja zaudējumu ar 63:56. Pašlaik “Kibirkštis-MRU” ir tuvākās “RSU” sekotājas, ar bilanci 15/2.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *