Meitenēm kārtējais vadošo komandu pārbaudījums, trešdien 18:00 Viļņā

SBK “Liepāja/LSSS” 1.martā uzsāks čempionu nedēļu, kad Viļņā tiksies ar Lietuvas čempionēm “Kibirkštis-MRU”, bet nedēļas nogalē otrā spēle pret Igaunijas “TalTech”.

Pēc lielās bezspēļu pauzes, kas bija saistītas ar FIBA logu un savādās Igaunijas komandas “Audentes” kārtējo spēļu maiņu, šobrīd liepājnieces raujas vairākās frontēs, lai regulāro sezonu noslēgtu uz pozitīvas nots. Aizvadot spēles ik pēc 3 dienām, ritms ir uzņemts labs, pagājušajā trešdienā savā laukumā uzvarot Šauļu komandu (70:54), bet aizvadītajā sestdienā piekāpjoties turnīra 1.vietā esošai “RSU” (60:68), arī šajā nedēļā paredzētas divas spēles.

1.martā otrā tikšanās ar šajā sezonā reizi šokēto Lietuvas čempionvienību Viļņas “Kibirkštis-MRU” (Liepājā 63:56), kas aizvadītajās 18 spēlēs piedzīvojusi vēl tikai vienu zaudējumu un ar bilanci 16/2 ieņem otro vietu aiz “RSU” (#1, 16/1). Lietuvietes Liepājā tika “maigi izsakoties” šokētas, jo mūsu komanda jau no pirmajām spēles minūtēm apliecināja to, ka dienvidu kaimiņzemes vienībai neko par velti nedāvinās. 30.novemnbra mača gaitā atrodoties vadībā pat ar +18 (51:33), uzvara tika nosargāta ar 63:56. Tik maz punktus Viļņas dzirksteles nav guvušas citās spēlēs, un tuvākā “mazrezultatīvākā” spēle “Kibirkštis” bija pret “TTT”, ar 66:64 uzvarot Latvijas čempiones. Skaidrs, ka trešdien Viļņā lietuvietes vēlēsies revanšēties mūsu komandai, tāpēc spēle solās būt smaga.

Mūsu komanda joprojām saglabā iespējas spēlēt “Betsafe WBBL” turnīra izslēgšanas spēlēs, ja izdosies finišēt vismaz 7.pozīcijā. Pašlaik ar bilanci 10/9 SBK “Liepāja/LSSS” atrodas 6.pozīcijā.

Spēlei no Viļņas līdzi varēs sekot YouTube kanālā šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BW-db6wSw1Q

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *