Šodien Gulbenē juniori uzsāks play-off

“Ramirent NBL” turnīrs šodien ieiet citā fāzē, proti, abu grupu labākās 16 vienības sāk “pavasara” cīņas par godalgām Latvijas pēc spēka otrajā līgā. Liepājniekiem pirmajā kārtā jāpārvar Austrumu grupas līderi Gulbenes “Buki”.

Pulksten 19:30 Gulbenē BK “Liepāja/LSSS” sāks šīs sezonas svarīgāko spēļu posmu, izslēgšanas spēles, kad pirmajā kārtā jāpārvar Austrumu grupas vadošā komanda Gulbenes “Buki/BJSS”. Sērija ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.

Tā nu ir sanācis, ka jau otro sezonu pēc kārtas tieši pret Raimonda Gabrāna vadītiem bukiem ir jāspēlē mūsu komandai, kas Rietumu grupā ierindojās 8.vietā (8/12). Arī pagājušajā sezonā abas komandas tikās uz “šaurās izslēgšanas maču laipas”, un par lielu pārsteigumu arī tolaik Austrumu grupas līderiem, liepājnieki savā laukumā bija pārāki. Lai arī spēles gaitā pārsvars uz brīdi sasniedza pat +17 (57:40), bet mača noslēguma daļā buki panāca neizšķirtu (62:62). Bet kā izrādījās, mūsu komanda veiksmi atguva, kad līdz ar beigu sirēnu no sava laukuma gala tālmetienu trāpīja Kristofers Pūlītis un ar skaļām gavilēm mūsu juniori sarūpēja pārsteigumu – 65:62 uzvara pār Gulbenes komandu. Tiesa, pagājušajā sezonā uzvarētāja noskaidrošanai sērijā bija citi noteikumi – bija jāuzvar divu spēļu summā. Gulbenē mājinieki atspēlēja šo trīs punktu deficītu un grūtā cīņā pārspēja mūsējos ar rezultātu 64:56, divu spēļu summā +5.

Šajā sezonā sērija ir iezīmēta 1.martā pulksten 19:30 Gulbenē, Liepājā, savukārt, jau šajā nedēļas nogalē 5.martā pulksten 14:00, un, ja nepieciešama trešā spēle šajā sērijā, tā notiks Gulbenē 12.martā.

Mačam no Gulbenes līdzi varēs sekot LBS YouTube, kuram pagaidām, vēl nav pieejams links.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *