Ceturtdien Liepājā sāksim izslēgšanas spēles pret LU

Ceturtdien 6.aprīlī Liepājā tiks dots starts LBL 1/4 fināla sērijai starp BK “Liepāja” un “Latvijas Universitāte”. Pusfinālā iekļūs komanda, kas izcīnīs trīs uzvaras.

Pēc ilgākas pauzes kopš “PafBet Latvijas-Igaunijas Līgas” regulārās sezonas spēles 19.martā, ir pagājušas 18 dienas un beidzot šīs sezonas svarīgākās spēles varēs sākties. Pēdējā oficiālajā spēlē Rīgā tikās tieši abas Latvijas Basketbola Līgas (LBL) 1/4 fināla sērijas pretinieces, kad pārāki savā laukumā bija “LU” puiši. Rīdzinieki Rimi OC uzvarēja ar rezultātu 86:78, bet pagājušā gada 22.novembrī Liepājā arī uzvara tika “LU” (91:88). Ja pieskaitām vēl divas oficiālās spēles sezonu iepriekš starp liepājniekiem un studentiem, tad šī uzvaru sērija no “LU” perspektīvām ir jau 4 mači pēc kārtas. Tiesa, pagājušās sezonas divos gatavošanās posmos aizvadot kopumā trīs spēles, visās pārāki bija tieši mūsējie.

Šajā sezonā abās spēlēs liepājnieku rindās ir trūcis pa kādam svarīgam vīram, tā Liepājā novembra spēlē nepiedalījās Arnolds Helmanis, bet atbildes mačā Rīgā 19.martā nespēlēja abi Kārļi – gan Šiliņš, gan Žunda. Protams, šo spēlētāju iztrūkums mūsu komandā atstāj ievērojamu robu groza apakšā, tāpēc ceram, ka uz izslēgšanas spēlēm iztrūkumi mūsu vienībā nebūs.

Mūsu komandai ir itin svarīgi izmantot savu mājas sienu priekšrocības, jo šī sezona apliecina, ka tieši savā zālē ir izcīnītas vairāk uzvaras nekā viesos. “PafBet” turnīrā no 15 spēlēm savā laukumā uzvaras tika izcīnītas 9 spēlēs, bet viesos, jeb izbraukumā tikai 3 no kopumā 12 panākumiem Latvijas – Igaunijas līgā. Šīs sezonas izskaņā tika pārspēta gan Valmiera, gan Pērnava. Pēdējie, uz šo brīdi vēl esošie Igaunijas čempioni, Pērnavā bija pārāki ar 90:58, taču Liepājas Olimpiskajā centrā mūsu komanda triumfēja papildlaikā ar rezultātu 102:98. Šī mājas spēļu uzvaru sērija jāturpina pret “Latvijas Universitāti” jau 6.aprīlī.

BK “Liepāja” LBL izslēgšanas spēles pagājušajā sezonā noslēdzās neveiksmīgi, kad trijās spēlēs 1/4 finālā tika atzīts BK “Ogre” pārākums, bet pēdējo reizi pārvarēta šī kārta tika vel sezonu iepriekš (2020./21.), kad saistošā sērijā ar rezultātu 3:2 tika pieveikta “Valmiera Glass/ViA”. Šajā pavasarī mūsu komanda ir apņēmības pilna pagarināt basketbola sezonu un iekļūt LBL pusfinālā, kur jau savus pretiniekus gaida “VEF Rīga”.

Sērija pret “LU” ritēs pēc formulas 1-1-1-1-1, kas nozīmē, ka spēles tiks aizvadītas pamīšus Liepājā un Rīgā, sākoties tieši mūsu zālē “Liepājas Olimpiskajā centrā” 6.aprīlī pulksten 19:00. Mūsu mājas spēlē kā jau ierasts, tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “LOC”, “Belcibo”, “LSEZ”, “Branches”, “StreetFood”, “TeamSport”, “Balcia”, “Pure Chocolate” un BN “Kurši”, ar dejām uzstāsies deju grupa “Pulss” kā arī jaunākie tautas deju dejotāji, bet par aktivitātēm rūpēsies Liepājas teātra aktieris Armands Kaušelis.

Biļetes uz spēli nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, tai skaitā arī “Liepājas Olimpiskajā centrā”. Atgādinām, lai nekavētu spēles sākumu, iesakām, biļetes iegādāties laicīgi “LOC”, citās “Biļešu Serviss” vietās vai internetā šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/basketbols/bk-liepaja-vs-latvijas-universitate-388920/

Biļešu cenas uz BK “Liepāja”: skolēniem un studentiem 1,50 EUR, bet pamata biļetes cena 4,00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Atbalstām Sa-Vējos un tiekamies LOC!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *