9.aprīlī Rīgā meitenes sāks LSBL pusfinālu

Lieldienu dienā pulksten 18:00 Rīgā “Daugavas Sporta Namā” liepājnieces sāks LSBL izslēgšanas spēles pusfinālā līdz divām uzvarām tiekoties ar “TTT Rīga”.

Pēc 34 dienu ilgušas pauzes kopš SBK “Liepāja/LSSS” pēdējās oficiālās spēles Sieviešu Baltijas Basketbola Līgā 5.martā, kad tika zaudēts Tallinā “TalTech” (55:74), 9.aprīlī mūsu komandai sāksies šīs sezonas izšķirošās spēles Pullman Latvijas Sieviešu Basketbola Līgā (LSBL). Šajā sezonā izslēgšanas spēles atkal ritēs sēriju formātā gan pusfinālā, gan cīņās par medaļām. Mūsu komandai pirmajā kārtā sērijā līdz divām uzvarām pretī stāsies “TTT Rīga”. Ņemot vērā to, ka mūsu komandā lielākais vairākums spēlētāju pārstāv arī Liepājas Sporta Spēļu Skolu (LSSS) Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgā (LJBL), tad gluži bez spēļu prakses daudzas spēlētājas nav palikušas, piedaloties gan LJBL, gan EGBL turnīra mačos. Reizēm, drīzāk mūsu gados jaunajām spēlētājām šī spēļu slodze bija pat pārāk liela, aizvadot mačus ik pēc dažām dienām. Lielākoties, mūsu LSSS komandas izcīnīja uzvaras, kas, savukārt, nozīmē patīkamas emocijas un pārliecību par saviem spēkiem.

Šajā sezonā pret pašreizējām Latvijas un Baltijas čempionēm liepājnieces ir spēlējušas divreiz, un abos mačos nācās atzīt rīdzinieču pārākumu, 18.decembrī piekāpjoties ar rezultātu 45:67, bet savā laukumā šī gada 18.janvārī 47:78.

Sērija ritēs pēc formulas 1-1-1, proti, 9.aprīlī sāksies Rīgā, tad 12.aprīlī pulksten 18:30 Liepājā, bet, ja būs nepieciešams, tad šī pusfināla sērija noslēgsies Rīgā 16.aprīlī. Spēlei no Rīgā varēs sekot YouTube kanālā šeit: https://www.youtube.com/watch?v=lPQmTHRZSK0

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *