Meitenēm pusfināls iesākas ar zaudējumu Rīgā

LSBL pusfināla pirmajā spēlē SBK “Liepāja/LSSS” piekāpās “TTT Rīga” ar rezultātu 51:83.

Nespēlējot mūsu komandas pamata saspēles vadītājai Enijai Ķīvītei un vienīgajai centra spēlētājai Deinai Minajevai, zaudējām cīņā zem groziem (31 – 50), nespējām realizēt metienus no spēles (40,9 % – 63,1 %), taču pašām kļūdoties tikpat reizes cik sarūpējot kļūdas mājiniecēm (pa 24), piekāpāmies trijās no četrām ceturtdaļām (izņemot trešo 16:13) un pusfināla sēriju iesākām ar zaudējumu. Mūsu komandā rezultatīvākās bija Madara Šmite ar 14 punktiem, 4 atlēkušajām bumbām un 3 pārtvertām bumbām un Paula Kļeščova, kurai 10 punkti, 5 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles un 4 pārtvertas bumbas.

Šī pusfināla sērija trešdien pārcelsies uz Liepāju, kad 12.aprīlī pulksten 18:30 uzņemsim “TTT Rīgu” savā laukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *