Otrajās Lieldienās otrā sērijas spēle puišiem

10.aprīlī pulksten 18:30 Rīgā Rimi OC tiks aizvadīta otrā 1/4 fināla sērijas spēle starp BK “Liepāja” un “LU”. Pēc pirmās spēles Liepājā ar 1:0 vadībā ir mūsējie.

6.aprīlī liepājnieki atrada atslēgu, kā uzvarēt “LU” un lauza nepatīkamo tradīciju, kas pēdējās divās sezonās bija labvēlīga studentiem, proti, četrās oficiālajās spēlēs kopš 2021.gada rudens starp “LU” un mūsu komandu pie uzvarām tika tikai “Latvijas Universitātes” komanda. Liepājā pirms četrām dienām pārāki bija mūsējie, atrodoties vadībā no pirmās minūtes un izcīnot uzvaru ar rezultātu 93:65. Pamati uzvarai tika ielikti pirmajās dažās minūtēs, kad perfekti tika noslēgti četri uzbrukumi pēc kārtas (12:0), visos liepājniekiem realizējot pa tālmetienam (Miglinieks divreiz un Birkāns ar Freimani pa vienam trāpījumam). Pirmā ceturtdaļa tika uzvarēta ar 27:12, puslaiks ar 53:32 un pirms noslēdzošās ceturtdaļas pārsvars bija pieaudzis vēl pa trim punktiem (74:50).

Tiesa, šodien Rīgā šim pārsvaram nebūs nekāda nozīme, jo uzvarētājs ir jānoskaidro sērijā līdz trim uzvarām. Pēc iepriekšējās spēles, kad pirms mača izkrita Helmanis, spēles pirmajās minūtēs Freimanis (4:08 spēles laika, 3 punkti, 1ab), bet otrās ceturtdaļas ievadā Bērziņš (6:06 spēles laika un 1 piespēle), uz šodienas maču gaidāmas nelielas izmaiņas sastāvā. Jau 6.aprīļa spēlē lielisku atgriešanos piedzīvoja Kārlis Žunda, kuram potītes savainojums liedza dalību spēlēs kopš 28.janvāra. Kārlis lieliski palīdzēja aizsardzībā (4ab), spēles organizācijā (2rp, 1pb) un arī tika pie sešiem punktiem laukumā pavadītajās 23 minūtēs.