Meitenēm šodien Liepājā pusfināla otrā spēle pret TTT

12.aprīlī pulksten 18:30 SBK “Liepāja/LSSS” savā laukumā centīsies pagarināt pusfināla sēriju pret “TTT Rīga”.

Pēc dažu gadu izlaišanas, šajā pavasarī LSBL medaļu spēles atkal notiek pēc vecās sistēmas, kad uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā gan pusfinālā, gan spēlēs par medaļām. Iepriekšējos divos gados Liepājā notika “Final 4” formāta turnīrs, bet vēl sezonu iepriekš vietu sadalījumu noteica pēc regulārās sezonas rādītājiem, jo spēlēt neļāva “Covid-19” situācija valstī. Pirms trešdienas spēles “TTT Rīga” pusfināla sērijā pret liepājniecēm ir vadībā ar 1:0. Finālā iekļūs komanda, kas izcīnīs divas uzvaras.

Uz Rīgu pagājušajā nedēļā mūsu komanda devās bez pamata saspēles vadītājas Enija Ķīvītes, kā arī laukumā nedevās Deina Minajeva. Paredzams, ka šodien abas spēlētājas būs ierindā. 9.aprīlī mūsu komanda izrādīja pretestību tikai pirmajās minūtēs, otrās minūtes izskaņā pēdējo reizi esot vadībā ar 5:4. Pēc tam mājinieces veica izrāvienu rezultātā 15-0, bet pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar “TTT” vadību 24:11.

Arī spēles otrajā ceturksnī mājinieces bija precīzākas, ātrākas un audzēja pārsvaru spēlē, arī otrajai ceturtdaļai noslēdzoties ar identisku rezultātu 24:11, kas puslaikā dodoties uz tablo vēstīja 48:22.

Trešo ceturtdaļu labāk aizvadīja mūsējās, uzvarot ar 16:13, taču apdraudēt “TTT Rīga” panākumu nespēja un pirms noslēdzošās ceturtdaļas 38:61, bet spēlē piedzīvojam zaudējumu ar 51:83.

Liepājas Olimpiskajā centrā savu skatītāju priekšā noteikti mūsu komanda centīsies aizvadīt labāk, nedodot titulētajām rīdziniecēm neko tāpat vien, tāpēc aicinām atbalstīt mūsu komandu klātienē cīņā par LSBL finālu!

Spēle LOC sāksies pulksten 18:30 un visiem skatītājiem ieeja uz spēli ir bezmaksas. Atbalsti Sa-Vējos klātienē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *