Jurģu dienā LBL pusfināla sērija pārceļas uz Liepāju

23.aprīlī pulksten 17:00 LBL pusfināla sērija no Rīgas pārceļas uz Liepāju, kad Liepājas Olimpiskajā centrā BK “Liepāja” uzņems “VEF Rīga”.

Mūsu komanda savā laukumā šajā sezonā ir spēlējusi daudz veiksmīgāk nekā izbraukumā: (PafBet apvienotajā turnīrā mājās izcīnot 8 uzvaras, bet izbraukumā 4 un arī pagaidām LBL izslēgšanas spēlēs divas LOCā, bet viesos tikai vienu), tāpēc ir pamatotas cerības uz sekmīgāku spēli svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā pret šobrīd ar vienu uzvaru kabatā esošo “VEF Rīgu”.

Pirmajā mačā 20.aprīlī “Rimi OC” mūsējie spēli iesāka labāk, divreiz iegūstot astoņu punktu pārsvaru (16:8, 20:12), taču cīņas turpinājumā stabilāk nospēlēja tieši “vefieši” un izcīnīja uzvaru ar 79:64 šajā sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0. Statistiski BK “Liepāja” bija sliktāka tikai nedaudz par šī turnīra favorītiem, atlēkušajās bumbās – 6 (32 – 38), metienu realizācijā (2p. 53,89% – 57,89%, 3p. 26% – 32%), kļūdās (11 – 10), pārtvertajās bumbās (4 – 7). Kas nozīmē, ka uzlabojot savus rādītājus un ar savu skatītāju atbalstu, mūsu komandai jāpārspēj vefieši, lai saglabātu cerību iekļūt LBL finālā, kur Liepājas komanda ir spēlējusi tikai vienreiz – tālajā 1997.gadā!

BK “Liepāja” mājas spēlē tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “LOC”, “WindUp”, “Belcibo”, “LSEZ”, “Branches”, “StreetFood”, “TeamSport”, “Balcia”, “Infinity Sports” un BN “Kurši”, ar dejām uzstāsies deju grupa “Pulss”, bet spēles laikā būs iespēja iegādāties pie sadarbības partneriem “WindUp” mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus.

Biļetes uz spēli nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, tai skaitā arī “Liepājas Olimpiskajā centrā”. Atgādinām, lai nekavētu spēles sākumu, iesakām, biļetes iegādāties laicīgi “LOC”, citās “Biļešu Serviss” vietās vai internetā šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/basketbols/bk-liepaja-vs-vef-390594/

Biļešu cenas uz BK “Liepāja”: skolēniem un studentiem 1,50 EUR, bet pamata biļetes cena 4,00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Atbalstām Sa-Vējos un tiekamies LOC!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *