Svētdien Liepājā turpināsies Bronzas sērija

7.maijā pulksten 17:00 “Liepājas Olimpiskajā centrā” turpināsies LBL Bronzas sērija starp liepājniekiem un BK “Ogre”. Pēc pirmās spēles Ogrē ar 1:0 sērijā ir vadībā mūsējie.

Otro reizi trīs gadu laikā par Latvijas Basketbola Līgas (LBL) bronzas godalgām cīnās BK “Liepāja” un BK “Ogre”. Pirmajā reizē medaļas neizcīnīja neviena no komandām, jo sērija tika pārtraukta pēc pirmās spēles Ogrē “Covid-19” saslimšanas dēļ. Šajā pavasarī pēc pirmā mača Ogrē, kad pārāki izbraukumā bija liepājnieki, otrā spēle būs un tā norisināsies Liepājā 7.maijā. Pēdējo reizi LBL Bronzas spēle “vēju pilsētā” notika pirms septiņiem gadiem, kad 2016.gad 30.maijā Uvja Helmaņa trenētā “Liepāja/Triobet” sērijas ceturtajā spēlē piekāpās BK “Ventspils” ar 95:98, nonākot līdz sērijas izšķirošajai spēlei. Kopš tā laika šāda svarīguma spēles Liepājā aizvadījušas tikai mūsu meitenes, tāpēc vīriem tā būs ilgi nebijusi pieredze. Starp divām līdzvērtīgām komandām, kādas, neapšaubāmi, ir abas šīs sezonas bronzas sērijas vienības, svarīga ir katra nianse un īpaši nozīmīgs būs savas mājas zāles un skatītāju atbalsts.

4.maijā Ogrē liepājnieki iesāka vareni, ne reizi nenonākot iedzinējos, spēles rezultātu atklājot Helmanim, bet ar ierasto ogrēniešu ieroci – tālmetieniem lieliski trāpot trim mūsējiem (Birkāns 2x, Miglinieks 4x, Vanags 1x) un pēc desmit spēles minūtēm +12 (31:19). Otrajā ceturtdaļā tālmetienu “lietu” sarūpēja Kārlis Šiliņš, kurš no Miglinieka pārņēma šo lomu: pēc Miglinieka precīziem 4 no 5, Šiliņš realizēja trīs no trim panākot lielāko pārsvaru spēlē (40:21). Puslaikā komandas dodas pie tādas pašas rezultāta starpības, kā pēc pirmās ceturtdaļas, 12 punktu vadību saglabājot viesiem (50:38).

Trešajā ceturtdaļā abu komandu uzbrukums bija mazāk jaudīgs, mājiniekiem gūstot 15, bet mūsu komandai 11 punktus un pirms noslēdzošās ceturtdaļas liepājniekiem pārsvars astoņi punkti (61:53). Izšķirošajā desmit minūtē ogrēnieši pietuvojas līdz četru punktu deficītam (66:70), bet īstajā brīdī ar komandas spēli mūsējie atjauno komfortablāku pārsvaru, kad Kārlis Šiliņš un Renārs Birkāns katrs realizē pa “2+1” gājienam, atgūstot 10 aču pārsvaru (76:66). Atlikušajās divās ar pusi minūtēs BK “Liepāja” uzvara netika apdraudēta, pirmajā bronzas sērijas spēlē uzvarot ar 78:66.

Kārlis Šiliņš uzvaru kaldināja ar 24 punktiem, 16 atlēkušajām bumbām, 3 rezultatīvām piespēlēm un 5! bloķētiem metieniem! Birkāns pievienoja 20 punktus, 4 atlēkušās bumbas un tikpat piespēles, bet Miglinieks spēli noslēdza ar 14 punktiem, realizējot 4 no 8 tālmetieniem. Uzvarētajā spēlē būtiski bija divi rādītāji par labu liepājniekiem: cīņa par atlēkušajām bumbām (43 pret 32) un tālmetienu realizācija (11/27 pret 7/25).

Šajā uzvarētajā spēlē būtiski bija trīs rādītāji par labu liepājniekiem: cīņa par atlēkušajām bumbām (43 pret 32) un tālmetienu realizācija (11/27 pret 7/25), bet kādā citā rādītājā tika novērota ļoti neierasta aina, proti, mūsu komanda izpildīja gana daudz soda metienus (24, precīzi 15), savukārt, BK “Ogre” visā mačā tikai reizi! stājās uz soda metienu līnijas, vienīgo realizējot Kristapam Dārgajam!

BK “Liepāja” mājas spēlē tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “LOC”, “WindUp”, “Belcibo”, “LSEZ”, “Branches”, “StreetFood”, “TeamSport”, “Balcia”, “Infinity Sports” un BN “Kurši”, ar dejām uzstāsies deju grupa “Pulss”, bet par skatītāju izklaidi rūpēsies Liepājas Teātra aktieris Kaspars Kārkliņš.

Lai nekavētu spēles sākumu, aicinām biļetes iegādāties laicīgi “Liepājas Olimpiskajā centrā”, citās “Biļešu Serviss” vietās vai internetā šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/basketbols/bk-liepaja-vs-bk-ogre-391968/

Biļešu cenas uz BK “Liepāja”: skolēniem un studentiem 1,50 EUR, bet pamata biļetes cena 4,00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

LBL bronzas sērijas datumi un sākuma laiki. Sērija līdz vienas komandas trim uzvarām.

04.05.23. 17:00 Ogrē 66:78

07.05.23. 17:00 Liepājā

10.05.23. 19:00 Ogrē

13.05.23. 19:00 Liepājā, ja nepieciešams

15.05.23. 19:00 Ogrē, ja nepieciešams

Atbalstām Sa-Vējos un tiekamies LOC!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *