Sestdien Liepājā šīs sezonas pēdējā mājas spēle – otrais piegājiens cīņā par Bronzu

13.maijā pulksten 19:00 BK “Liepāja” savā laukumā ar otro piegājienu centīsies tikt pie LBL bronzas medaļām pret BK “Ogre”. Sērijā līdz trim uzvarām ar 2:1 vadībā ir mūsējie.

Pēc 10.maijā Ogrē piedzīvotā zaudējuma, kad mūsu puiši neizmantoja pirmo no trim iespējām noslēgt šo basketbola sezonu ar LBL medaļām, tāda iespēja būs jau šajā sestdienā “Liepājas Olimpiskajā centrā”, jo sērijā līdz trim uzvarām joprojām tikai viena panākuma attālumā ir liepājnieki.

Jau ierasts, ka šajā basketbola sezonā savā laukumā mūsu komanda ir izcīnījusi vairāk uzvaru, kā arī dažas no tām itin iespaidīgas, kā sezonas atklāšanas mačā pār “VEF” 30.septembrī 98:93, spēles gaitā esot vadībā ar +25, tā nesenajā LBL pusfinālā pret šo pašu komandu 23.aprīlī ar 76:71. Liepājā ir pārspētas arī visas tās komandas, kurām izbraukumā piekāpāmies 6.decembrī BK “Ventspils” 72:60, 8.janvārī “Viimsi/Sportland” 97:79, 11.martā esošie Igaunijas čempioni “Pērnavas Osta” 102:98 papildlaikā. Arī “Latvijas Universitātes” 1/4 fināla sērijā abās mājas spēlēs uzvarējām, vienīgo zaudējumu piedzīvojot izbraukumā. Un, protams, dažas dienas atpakaļ 7.maijā Liepājā šajā pašā bronzas sērijā tika atspēlēts 20 punktu deficīts pret BK “Ogre” un otrajā papildlaikā gūta uzvara ar 111:108.

Mājas zāles statistika šajā sezonā: “PafBet” Latvijas – Igaunijas Līgas aizvadītajās 15 spēlēs Liepājā, uzvaras izcīnītas 8, savukārt, izbraukumā tikpat spēlēs tikai 4 panākumi. “Užavas kausā” no trim spēlēm viesos divas uzvaras, bet savā laukumā zaudējums tikai finālā pret “VEF”, bet pārējās trijās uzvaras. Pašlaik ritošajā “PafBet” LBL turnīrā, no kopumā aizvadītajām 12 spēlēm piecās mājas spēlēs uzvaras tikušas izcīnītas četras (LU divreiz un pa reizei VEF un Ogre), bet izbraukumā septiņās spēlēs sekmīgas bijušas trīs (pa reizei pret LU, VEF un Ogri). Kopsavilkumā no 49 sezonas spēlēm mājās aizvadītajās 24 uzvaras izcīnītas 15, bet viesos no 25 spēlēm tikai 9 panākumi.

Šīs LBL bronzas sērijas katra spēle ir atšķīrusies no cīņas gaitas un pagaidām līdzīgu divu spēļu nav bijušas. Ja pirmajā Ogrē visu spēles laiku vadībā atradās mūsējie un tikai divreiz tika fiksēts neizšķirts un pelnīta uzvara ar 78:66, tad jau Liepājā 7.maijā lielāko spēles daļu tieši viesi bija pārāki, spēles gaitā iegūstot arī +20 (61:41), taču solīti pa solītim kāpinot apgriezienus abos laukuma galos, iniciatīvu pārņēma BK “Liepāja” un otrajā papildlaikā izcīnīja otro sērijas panākumu 111:108. Pēdējā tikšanās reizē Ogrē atkal lielāko spēles daļu vadībā bija ogrēnieši, taču ne reizi viņu pārsvars nesasniedza vairāk par 8 punktiem (21:13, 24:16), vadībai mainoties pat 13 reizes, neizšķirts fiksēts četras reizes. Paša spēles galotne izvērtās ļoti spraigi, brīžiem liekoties, ka tikai viens neliels spēles nogrieznis var nosvērt svaru kausus par labu vienai vai otrai komandai. Tāds izrāviens rezultātā netika veikts ne no vienas komandas puses un tikai ar viena metiena tiesu, ko mājinieki realizēja, bet mūsējie, diemžēl, nē, BK “Ogre” ļāva izcīnīt pirmo panākumu šajā sērijā, svinot uzvaru ar minimālu pārsvaru 82:81.

Šajā BK “Liepāja” mājas spēlē nevarēsim nodrošināt otro skatītāju tribīni, jo “Liepājas Olimpiskajā centrā” šajā nedēļas nogalē tiks sadalīti LJBL trīs vecumu grupu medaļas, tāpēc arī spēles laiks ir neierasti vēls – pulksten 19:00.

Savukārt, spēlē, kā jau ierasts, tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “LOC”, “WindUp”, “Belcibo”, “LSEZ”, “Branches”, “StreetFood”, “TeamSport”, “Balcia”, “Infinity Sports” un BN “Kurši”, par skatītāju izklaidi rūpēsies Liepājas Teātra aktieris Armands Kaušelis, bet skatītāju ērtībām kafejnīca “Lotte” piedāvās dažādas uzkodas un dzērienus turpat uz Arēnas balkona, kā arī mūsu draugi “WindUp” piedāvās iegādāties mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus.

Lai nekavētu spēles sākumu, aicinām biļetes iegādāties laicīgi “Liepājas Olimpiskajā centrā”, citās “Biļešu Serviss” vietās vai internetā.

Biļešu cenas uz BK “Liepāja”: skolēniem un studentiem 1,50 EUR, bet pamata biļetes cena 4,00 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Sestdien, viennozīmīgi, būs pēdējā šīs sezonas mūsu komandas pēdējā mājas spēle, un, ņemot vērā tās svarīgumu, ceram uz pilnām LOC tribīnēm un skaļu, jaudīgu atbalstu mūsējiem!

LBL bronzas sērijas datumi un sākuma laiki. Sērija līdz vienas komandas trim uzvarām.

04.05.23. 17:00 Ogrē, BK Ogre 66:78 BK Liepāja

07.05.23. 17:00 Liepājā, BK Liepāja 111:108 BK Ogre (otrajā papildlaikā)

10.05.23. 19:00 Ogrē, BK Ogre 82:81 BK Liepāja

13.05.23. 19:00 Liepājā

15.05.23. 19:00 Ogrē, ja nepieciešams

Atbalstām Sa-Vējos un tiekamies LOC!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *