Užavas kausa Izlozē iezīmējas BK Liepāja pretinieki

Šodien notika “Latvijas basketbola Užavas kausa” izloze, kurā potenciālos pretiniekus uzzināja arī mūsējie.

Kā jau ierasts, apvienotās “Latvijas – Igaunijas” līgas klubi iesaistās šajā izspēlē no 3.kārtas, un šajā reizē liepājnieki ir savesti kopā ar BK “Jelgava” – “Salaspils SS” komandu pāra uzvarētāju. Ar jelgavniekiem BK “Liepāja” spēkojās jau pirms vienas sezonas, savukārt, ambiciozā Salaspils komanda nav līdz šim iepazīta.

Ja liepājniekiem izdosies pārvarēt šo kārtu, tad nākošajā 4.kārtā savus pretiniekus noskaidrosim starp “Cēsis/SK” – “Limbaži” (2.kārta) un BK “Ogre” sēriju uzvarētājiem (3.kārta). Visticamāk, gaidāma būs tikšanās ar mūsu komandas šī pavasara bronzas sērijas pretiniekiem ogrēniešiem.

5.kārtā, kas jau ir “Užavas kausa” pusfināls pretiniekus noskaidros BK “Cēsis” – “RSU/VEF Rīga” (2.kārta) – Rīgas “Zeļļi” (3.kārta) un “Kandava/Anzāģe” – BK “Jaunpils” (2.kārta) – “Valmiera Glass/ViA” (3.kārta) sērijā. Skaidrs ir viens, tikšanās ar kādu no titulētākajiem Latvijas basketbola Klubiem (“Ventspils” un “VEF Rīga”) ir iespējama atkal tikai šī kausa finālā, jo saucamie “zari” liepājniekiem ir bijuši parocīgi, nesavedot kopā ar šiem Latvijas “smagsvariem”.

“Užavas kauss” iesāksies Siguldā, kur 1.kārtā tiksies “Sigulda/Modern House” ar “Tukums” komandu 16.vai 17.oktobrī, atbildes spēlei notiekot līdz 25.oktobrim. Otrajā kārtā turnīram pievienosies 11 “Ramirent NBL” vai “Reģionālās Basketbola Līgas” komandas, kas mačus aizvadīs no 31.oktobra līdz 25.novembrim. Trešā kārta ar apvienotā turnīra komandu dalību sāksies 28.novembrī un tā paredzēta noslēgt 16.decembrī. 4.kārtai – 1/4 finālam atvēlēts laika logs no 2024.gada 5. līdz 20.janvārim. Četru labāko šī turnīra komandu tikšanās “Užavas kausa” pusfinālā notiks no 26.janvāra līdz 3.februārim, bet fināls ieplānots 17.februārī. Visās kārtās, izņemot finālu, uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā.

Informācija par šī turnīra norisi un konkrētiem mūsu komandas spēļu datumiem sekos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *