Sestdien Saldū juniori sāks sezonu

7.oktobrī pulksten 18:00 Saldū mūsu juniori sāks savu oficiālo sezonu, “Ramirent NBL” turnīrā tiekoties ar mājiniekiem.

Aizvadot divas pārbaudes spēles, uzvaras dalot uz pusēm (26.augustā uzvara pār “RSU” ar 75:43, 9.septembrī zaudējums pret Klaipēdas “Neptūnas-Akvaserviss” ar 42:70) jauno oficiālo sezonu Arvja Stecka vadītā BK “Liepāja/LSSS” sāks izbraukumā pret Edgara Buiķa vadīto BK “Saldus”. Mūsu komandas lielākā izmaiņa ir notikusi treneru korpusā, kur atkal pie komandas galvenās stūres stājies pieredzējušais Arvis Steckis, bet viņam asistentēs Olafs Ozols. Sastāvā, kā jau ierasts, LSSS absolvējušie dodas prom un to vietā stājas citi jaunie liepājnieki. Iepriekšējās sezonas līderis slaidais Frederiks Meinarts ir pārcēlies uz ASV, enerģiskais saspēles vadītājs Arturs Vuciņš savas basketbola prasmes un izglītību centīsies iegūt Krista Pīternieka trenētajā “RSU”, bet daudzpusīgais Raivo Cālītis pievienojies BK “Grobiņa”.

Šajā sezonā lielāku nastu uz saviem pleciem nesīs mūsu “pieredzējušākie” kā Henriks Bajārs, Kristaps Soldatenoks, Adrians Visockis-Rubenis, Edžus Brežinskis, Fransuā Nkojs-Īle un Mārtiņš Kilups, kuriem noteikti palīdzēs Gustavs Emīls Arājs, Marguss Petkus, Rūdolfs Millers un Gustavs Riekstiņš. Tāpat savu lomu komandā centīsies atrast 2007.gadā dzimušie Kārlis Šīmanis, Ģirts Biļenkis un šajā vasarā uz Liepāju pārcēlušies tukumnieki Mikus Čilipāns un Mārtiņš Klievēns, kā arī limbažnieks Reds Martinsons. Savu talantu pie gados vecākiem puišiem centīsies apliecināt 2008.gadā dzimušais liepājnieks Edvards Jonaitis.

Saldeniekiem, kā jau ierasts, pa laikam pievienojas arī LBL-1 pieredzi guvušie basketbolisti un arī vecuma ziņā daudz pieredzējuši basketbolisti. Tādi BK “Saldus” komandas pieteikumā ir Artūrs Dušelis (1989.g.), Artūrs Kramiņš (1988.g.), Jānis Līcītis (1984.g.), Kaspars Baumanis (1991.g.), Roberts Šmīdriņš (1995.g.), kā arī mazliet neierasti spēlētāju pieteikumā redzēt arī galveno treneri 1984.gadā dzimušo Edgaru Buiķi.

Mača tiešraidei līdzi varēs sekot YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=EGdtNdxLhMsti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *