Puiši iestrēgst kļūdu jūrā un piekāpjas Ogrei

  1. 14.oktobrī Ogrē mūsu puišu komanda pieļāva 15 kļūdas puslaikā, otrajā spēles daļā nespējot lauzt spēles gaitu, piekāpās “Ogrei” ar rezultātu 62:86.

Lai arī spēles ievadā ieguvām ātru vadību (6:0) precīzi no tālās distances metot Krūmiņam un Freimanim, pirmās ceturtdaļas izskaņā vadību pārņēma mājinieki (22:20).

Otrajā ceturtdaļā rezultāta starpība svārstījās zem desmit punktiem. Mājinieki tika pie vairākiem atkārtotiem uzbrukumiem, izcīnot atlēkušās bumbas pie mūsu komandas groza, kā arī pēc mūsu kļūdām (puslaikā 15!), un līdz ar puslaika Medisa tālmetienu pēc spēles pirmās daļas ar +11 (44:33) vadībā BK “Ogre”.

Lai arī trešās ceturtdaļas sākumā liepājniekiem izdevās samazināt deficītu līdz 7 punktiem (41:48) pēc Reiņa Avotiņa pustālā metiena, veiksme šodien bija mājinieku sabiedrotā. Pēc Kristapa Dārgā divi punktu guvuma un liepājnieku neprecīzā uzbrukuma, apturot Ogres ātro pāreju, Ojārs Bērziņš mazliet pārcentās, un tika sodīts ar nesportisku piezīmi. Ogres leģionārs Īzaks Asrats šo situāciju pārvērta četros gūtos punktos, bet cits mājinieku leģionārs Endrjū Korums palielināja pārsvaru jau līdz 15 (56:41). Arī mūsējo pieprasītais minūtes pārtraukums nedeva vēlamo rezultātu. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 17 punktu deficītu liepājniekiem (49:66).

Noslēdzošajā spēles nogrieznī mūsu puišiem neizdevās noķert pretiniekus, lai arī kļūdu skaits otrajā puslaikā tika ievērojami samazināts (spēlē kopā 21 kļūda). Tiekot pie ievērojamām minūtēm mūsu jaunajiem spēlētājiem (Soldatenokam 20 minūtes, Bajāram 11, Fransuā Nkojam-Īlem debijā virs 2 minūtēm), piedzīvots negaidīts un smags zaudējums ar rezultātu 62:86.

Šajā spēlē nepiedalījās Klāvs Dubults un Kristaps Miglinieks. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Kristaps Ķilps 16p.+6ab+4rp, Ervīns Jonāts 12p.+4ab+2rp, Reinis Avotiņš 11p.+4ab un Emīls Krūmiņš 11p.+2ab+2rp.

Nākošo spēli BK “Liepāja” aizvadīs Rīgā 21.oktobrī pret šī turnīra favorītiem BC “Prometey”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *