Kad rezultāts neataino cīņas gaitu – meitenēm zaudējums Viļņā

Sestdien Viļņā SBK “Liepāja/LSSS” sīksti spēkojās pret Lietuvas čempionēm “Kibirkštis-MRU”, rezultāta starpībai svārstoties ap padsmit punktiem, bet galotnē mājinieces veica izrāvienu 13-1 (59:73) un uzvarēja ar 86:60.

Šajā spēlē pieredzes bagātās lietuvietes veica trīs būtiskus izrāvienus spēlē, kas izšķīra mača iznākumu. Līdz trešajai spēles minūtei ritēja līdzīga spēkošanās (6:6), bet tad divarpus minūšu laikā Viļņas komanda guva trīspadsmit punktus pēc kārtas, iegūstot pirmo komfortablo pārsvaru (19:6). Vēl pēc divarpus minūtēm mājinieču pārsvars sasniedza jaunu rekordu (25:9), kad līdz pirmās desmit minūtes izskaņai bija 1:42. Šajā īsajā laikā liepājnieces atspēlēja septiņus punktus, precīzi metot Petrus, Šmitei un Grigorjevai un pēc pirmās ceturtdaļas mūsējām -9 (16:25).

Otrajā ceturtdaļā nenotika būtisks pavērsiens spēlē, mājiniecēm atgūstot pārsvaru nedaudz lielāku par desmit punktiem, taču arī šoreiz mūsu meitenes nepadevās, pēc Brikmanes divīša uz tablo tikai -6 (31:37), bet vēl pēc mirkļa pēc Lipes divpunktnieka tie paši -6 (35:41). Līdz puslaika izskaņai atlikušajās 1:09 mājinieces pretī lika savus piecus bezatbildes punktus un lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 49:35.

Trešajā ceturtdaļā šo padsmit punktu pārsvaru “Kibirkštis-MRU” saglabāja, uz mirkli iegūstot pat +22 (70:48), bet pēc Šmites divu punktu guvuma noslēdzās šī ceturtdaļa (50:70).

Noslēdzošajā desmit minūtē liepājnieces turpināja savu mini izrāvienu, gūstot vēl sešus punktus, mājiniecēm neļaujot tikt pie rezultatīviem uzbrukumiem turpat četras minūtes (56:70). Četras minūtes līdz spēles beigu sirēnai Ķīvīte realizēja divus soda metienus un joprojām liepājniecēm mīnus padsmit (59:73). Atlikušajā spēles daļā mūsu komandai neizdevās nospēlēt tik pat sekmīgi, lietuvietēm veicot izrāvienu rezultātā 13-1 un ar rezultātu 60:86 Viļņā SBK “Liepāja/LSSS” piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Pēc šī zaudējuma mūsu komanda ir noslīdējusi uz 8.vietu 13 komandu konkurencē.

Šajā mačā milzu artavu gūtajos punktos deva Madara Šmite, kurai 19 punkti, trīs atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles, bet neierasti Madarai, nav neviena pārtverta bumba. Deviņus punktus guva Enija Ķīvīte, kurai četras piespēles, bet Koreņika ar Lipi abas guva pa septiņiem punktiem.

Nākošo spēli liepājnieces aizvadīs pēc FIBA loga, kad 15.novembrī atkal viesosies Lietuvā, šoreiz pie Kauņas “Aištes-LSMU”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *