Piektdien vakarā juniori uzņems Šeļakovu un BK Jelgava

1.decembrī pulksten 19:00 “Ramirent NBL” Rietumu grupas spēlē mūsu juniori tiksies ar šī turnīra esošajiem vicečempioniem BK “Jelgava”, kuru rindas nesen papildināja pieredzējušais Andrejs Šeļakovs.

Mūsu jaunākā maiņa šo sezonu iesāka vareni, pēc izlaistā pārsvara un zaudējuma papildlaikā, kā šobrīd izrādās, šīs sezonas Rietumu grupas līdervienībai BK “Saldus”, sekoja pieci panākumi pēc kārtas un vieta turnīra galvgalī. Taču pēdējā spēlē piedzīvotais zaudējums Kandavā (76:82) un citu konkurentu sekmes ir nobīdījušas BK “Liepāja/LSSS” uz piekto vietu ar 5/2. Gan vietu augstāk esošā “Kandava/Anzāģe”, gan šīs dienas pretinieki BK “Jelgava” ir tikuši pie šādas pašas uzvarēto/zaudēto spēļu bilances pēc septiņām spēlēm (5/2). Līdz ar to šodienas spēlei ir ļoti būtiska nozīme – uzvarētājs pakāpsies kādu vietu augstāk, bet zaudētājam nāksies samierināties ar atrašanos turnīra vidusdaļā.

BK “Jelgava”, kas vairāku sezonu griezumā ir bijusi viena no vadošajām komandām “Ramirent NBL” turnīrā ir pašreizējā vicečempione, jo šī gada pavasarī piekāpās “Kandava/Anzāģe” vienībai finālā. Savukārt, 2022.gadā kļuva par “Ramirent NBL” čempioniem. Kā komanda ar tādu pieredze ir kļuvusi vēl bīstamāka, jo kopš novembra izskaņas par jelgavnieku sevi var saukt kaimiņpilsētas Dobeles basketbolists Andrejs Šeļakovs. 35 gadus vecais Andrejs, kurš vēl šī gada pavasarī kaklā kāra LBL vicečempionu medaļas BK “Ventspils” sastāvā, noteikti ir vispieredzējušākais BK “Jelgava” spēlētājs, kuram reklāmu nevajag. Tik vien der pieminēt, ka divās sezonās Andrejs piestāja arī Liepājā, pārstāvot “vēju pilsētas” komandu. Bez Šeļakova jelgavnieku komandas rindās ir atrodams arī Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš, cits bijušais liepājnieks Kristaps Pļavnieks un citi LBL klubos rūdījumu guvušie basketbolisti, kā Jānis Bērziņš, Armands Seņkāns, Jānis Dilevka, Andris Justovičs, Armands Ginters, Kaspars Neimanis, Mārtiņš Šteinbergs un Uldis Feldmanis. Neskatoties uz tik pieredzes bagātu sastāvu, BK “Jelgava” ir piekāpusies divreiz septiņās spēlēs, ceturtajā sezonas spēlē savā laukumā pret BK “Saldus” un pēdējā mačā jau ar Andreju Šeļakovu ierindā 24.novembrī arī Jelgavā, kad pārāki izrādījās BS “Tukums/TSS” puiši (83:76).

Spēle Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies pulksten 19:00 un tai līdzi varēs sekot arī LBS YouTube tiešraidē šeit:

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *