Užavas kausa pusfināla sēriju sāksim mājās pret Zeļļiem

28.janvārī pulksten 17:00 Užavas kausa pusfināla pirmajā spēlē savā laukumā uzņems “Rīgas Zeļļus”.

Noslēdzoties “Užavas kausa” 1/4 finālam starp četrām komandām, kas turpina cīņu par trofeju ir izveidoti pusfinālu pāri: BK “Liepāja” pret “Rīgas Zeļļiem” un BK “Ventspils” pret “VEF Rīga”. Aizvadot divas spēles, pa vienai mājās un izbraukumā, uzvarētājs divu spēļu summā no katra šī pāra iekļūs finālā. Ja līdz šim divās kārtās mūsējie vispirms spēlēja izbraukumā, otrai spēlei notiekot Liepājā, tad pusfinālā pēc izlozes nosacījumiem, pirmais mačs notiks Liepājā, bet atbildes spēle zeļļu mājvietā Rīgā.

Mūsu komanda sasniedza kausa pusfinālu divreiz viegli pārspējot “Salaspils Sporta Skolu” (summā +87) un divu spēļu summā esot pārākiem pār BK “Ogre” (pirmajā spēlē izbraukumā +22, Liepājā -5) ar +17. Savukārt, “Rīgas Zeļļu” debija “Užavas kausā” izvērtās viegla pirmajā kārtā, kad ar +49 pēc divām spēlēm bija pārāka pār “RSU/VEF Rīga”, taču 1/4 finālā piedzīvoja izbīli pret “Valmiera Glass/ViA”. Pirmajā mačā Rīgā, mazliet negaidīti, pie uzvaras ar plus seši tika viesi, savukārt, atbildes spēlē Valmierā vidzemnieki uz vienu brīdi bija ieguvuši 10 punktu pārsvaru (summā +16 valmieriešiem). No šīs smagās situācijas “Rīgas Zeļļi” izkļuva, uzvarot Valmierā ar 84:72, noslēdzot šo sēriju ar +6 divu spēļu summā. Pusfināla sērijā starp liepājniekiem un zeļļiem šiem iznākumiem nav nozīmes. Svētdien viss sāksies no nulles.

Jaunizveidotie “Rīgas Zeļļi” ir kaut kādā mērā “copy-paste” mūsu komanda, jo veidota pēc līdzīgiem principiem – daudz jauno talantu ar nelielu devu palīdzību no pieredzes bagātākajiem spēlētājiem. Protams, ir atšķirīgas nianses, kā piemēram, rīdzinieku rindās nu jau ir atrodami trīs leģionāri, kamēr Liepājas komanda paļaujas tikai uz Latvijas basketbolistiem. Bez līdzīgām pazīmēm, ir arī dažas vienojošas – zeļļu galvenais treneris Juris Umbraško divus gadus bija mūsējais, bet rīdzinieku sastāvā ir atrodami trīs spēlētāji, kas vēl nesen pārstāvēja BK “Liepāja”. Pagājušajā sezonā mūsu rindās spēlēja gan Juris Vītols, gan Ričards Daniels Vanags, bet vēl pirms vienas sezonas vairāk kā pusotru sezonu par liepājnieku sevi varēja saukt Zigmārs Raimo. Uz īsu mirkli “Rīgas Zeļļu” formā paspēja pabūt vēl viens bijušais vēju pilsētas basketbolists Frederiks Meinarts.

Neapšaubāmi, “Rīgas Zeļļu” uznāciens uz Latvijas – Igaunijas lielā basketbola skatuves ir izdevies varens. Ir daudz uzvaru, ir enerģisks basketbols un ir arī Lielas uzvaras. Pa reizei ir pārspēti visi Latvijas klubi, izņemot, mūsējos. Vienīgajā līdzšinējā spēlē, kas “PaBet” turnīra ietvaros notika Liepājā 12.decembrī, papildlaikā uzvaru ar 84:81 svinēja BK “Liepāja”.

Arī šajā spēlē piedāvāsim visiem skatītājiem dažādas izklaides – īpašs konkurss pašiem mazākajiem ar balvām no veikala “Rūtiņa”, jaunākajiem bezmaksas izklaidi no “Blue Shock Race” – izbrauc ar Mario, visiem basketbola atrakciju ar balvām no “Streetfood.lv”, kā arī jauno atrakciju no BN “Kurši”. Tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Elvi”, “Cinamon”, “SIIL”, “Pepsi” un “Streetfood”, bet puslaikā piedāvāsim tikt pie balvām no jaunā sadarbības partnera “Passportix”, kas dos iespēju tikt pie ieejas biļetēm uz Latvijas hokeja izlases spēli un “Fight Night 4”. Nemainīgi kādā no pārtraukumiem notiks mūsu jaunievedums – T-kreklu šāvējs, ar kura palīdzību šausim piecus “Liepājas basketbols” T-kreklus, kuru mums palīdz nodrošināt Porziņģa Ģimenes Fonds.

Par skatītāju izklaidi rūpēsies enerģiskais Raivis Šulcs, bet par muzikālo noformējumu atbildīgs būs DJ Woot no “Izsauc ballīti”. Ar deju programmu uzstāsies deju studijas “Extra” dejotājas. Skatītāju ērtībām uz balkona LOC zālē mūsu draugi “WindUp” piedāvās iegādāties mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus, kā arī kafejnīcas “Lotte” bufete, kas piedāvās dažādus dzērienus un ēdienus Lielā basketbola baudīšanai.

Biļetes uz šo saistošo spēli vēl ir nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un šeit internetā: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/bk-liepaja-rigas-zelli-uzavas-kausa-pusfinala-pirma-spele-420065/

Uz citām BK “Liepāja” mājas spēlēm biļetes turpmāk būs iegādājamas pie mūsu jaunajiem sadarbības partneriem Passportix. https://www.passportix.eu/basketbols#cat=39

Atbalsti Sa-Vējos klātienē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *