No viena Latvijas gala uz otru – meitenēm spēle Daugavpilī

Sestdien 3.ferbruārī pulksten 14:00 meitenes aizvadīs svarīgu spēli Daugavpilī

Lai saglabātu izredzes uz BBL turnīra izslēgšanas spēlēm un iekļūtu LSBL pusfinālā kā otrai labākajai komandai, šodien mūsu komandai ir jāizcīna uzvaru. Tas nav viegls uzdevums, ņemot vērā tālo izbraukumu un Daugavpils komandas pretsparu. Lai arī “Daugavpils Universitāte” pašlaik ieņem tikai 10.vietu ar trim uzvarām 16 spēlēs, komanda ir gana spēcīga, it īpaši savā laukumā.

Vienīgajā šīs sezonas spēlē starp liepājniecēm un “DU” mūsu komanda pagājušā gada 18.oktobrī izcīnīja pārliecinošu uzvaru spēlei noslēdzoties 68:47, taču pats mačs nebūt nebija no vieglākajiem. Rezultāta starpība “uzauga” tikai spēles izskaņā. Pašlaik SBK “Liepāja/LSSS” ieņem 8.vietu ar bilanci 8/9, un uzvaras gadījumā mūsu komanda atgūtu neitrālu bilanci, kas ļautu saglabāt izredzes uz iekļūšanu labāko septiņu komandu pulkā.

Maču no Daugavpils varēs vērot LBS YouTube kanālā. https://youtube.com/live/Z4_ypNXhCV4?feature=share

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *