Spēle aizmirstas, rezultāts paliek

Šovakar mūsu komanda Rīgā pārtrauca zaudējumu virkni izcīnot smagu uzvaru ar 69:68 pār “Latvijas Universitāti”.

Lielākoties esot vadībā, trešās ceturtdaļas vidū iegūstot pat plus 11 (53:42) pēc Ojāra Bērziņa divu punktu guvuma, BK Liepāja bija spiesta atspēlēt deficītu. LU puiši nepadevās un mazliet vairāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām jau mājiniekiem uz tablo četru punktu pārsvars (65:61). Ķilpa soda metieni un divi Šulca tālmetieni jau četru aču pārsvars liepājniekiem (69:65).

LU formā spēlējošais liepājnieks Helmanis pa diviem samazināja studentu deficītu, bet Šulcam divreiz roka nodrebēja no soda metienu līnijas 21 sekundi līdz beigu sirēnai netrāpot nevienu. Pēcāk Aleksandrovs stājās uz brīvmetienu līnijas, bet trāpīja pirmo. Pēcāk cīņā par atlēkušo bumbu mazliet sekmīgāki bija studenti, taču laiks sagatavotam metienam neatlika un ar minimālu pārsvaru pie uzvaras tika mūsējie 69:68.

Kristapam Ķilpam 18 punkti, Kristiānam Šulcam 12 (3p. 4/8), bet pa 11 Bērziņam un Bubultam, Klāvam sagrābjot arī 13 bumbas zemes groziem.

Nākošās trīs spēles mūsu komanda aizvadīs savā laukumā, draudzības noskaņās tiekoties ar “Neptunas” 23.febuārī, bet 28.februārī ar “Prometey”, savukārt, 3.martā ar Tallinas “TalTech /Optibet”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *