Meitenes trešdien sāks pēdējo mājas spēļu sēriju

21.februārī regulārās sezonas pēdējo posmu sāks mūsu meiteņu komanda, kurai savā laukumā četri mači pēc kārtas

Trešdienas vakarā pulksten 18:30 pirmo no četrām spēlēm aizvadīs SBK “Liepāja/LSSS”, kas “Liepājas Olimpiskajā centrā” uzņems BJBS “Rīga Juniores/LU” vienību. Ar šo spēli liepājnieces uzsāks regulārās sezonas izskaņas spurtu, kas noslēgsies martā ar maču pret “TTT Rīga”, lai turpinājumā ņemtu dalību izslēgšanas spēlēs.

Tiesa, pagaidām ir tikai zināms, ka mūsu komanda piedalīsies “LSBL” (Latvijas Sieviešu Basketbola Līgas) izslēgšanas spēlēs, bet par Baltijas Sieviešu Basketbola Līgas (WBBL) play-off vēl ir jāpacīnās. Liepājnieces ir ļoti labā situācijā, lai saglabātu vietu labāko septītniekā, kas piedalīsies šī pavasara izslēgšanas spēlēs, bet, lai tas pilnīgi noteikti notiktu, ir nepieciešams izcīnīt vēl kādu vinniņu. Pašlaik SBK “Liepāja/LSSS” atrodas 6.vietā ar 11 uzvarām 20 spēlēs (11/9), bet tuvākā sekotāja Kauņas “Aištes-LSMU” ieņem 7.vietu ar 10/9, bet vēl vienu pozīciju tālāk (8.) ir “RSU” ar 9 panākumiem 19 spēlēs (9/10). Ja pret “RSU” liepājnieces nokārtoja nepieciešamo pārsvaru, uzvarot pēdējā mājas spēlē 9.februārī ar +7 (68:61), iegūstot +4 divu spēļu summā, jo pirmajā tikšanās reizē Rīgā mūsējās zaudēja ar -3. Šāds iznākums nozīmē to, ka vienādu uzvaru/zaudējumu gadījumā augstāk atradīsies tieši mūsējās. Savukārt, vienu vietu virs “vēja pilsētas meitenēm” atrodas Viļņas “Kibirkštis” (15/7).

Lai saglabātu vietu starp labākajām septiņām, liepājniecēm var nepietikt ar esošo uzvaru skaitu, tāpēc pašām ir jāizcīna pēc iespējas vairāk panākumu atlikušajās četrās spēlēs. No tām visparocīgākie pretinieki ir tieši juniores, kas Rīgā tika pārspētas šīs sezonas pirmajā spēlē 14.oktobrī (79:57). Gados jaunās juniores atrodas 11.vietā starp 13 vienībām un ar bilanci 3/13 cenšas noķert vietu augstāk esošo “Daugavpils Universitāti” (10., 4/15).

Šobrīd mūsu komanda atrodas vienā no sezonas labākajiem posmiem, jo ir izcīnītas trīs uzvaras pēc kārtas, viesos pārspējot gan “Daugavpils Universitāti” (3.februārī 74:64), gan pēdējā spēlē Paņevežā “MKK Panevezys” (11.februārī 72:65), pa vidu šīm spēlēm mājās revanšējoties “RSU” (9.februārī 68:61). Šīs sezonas garākā uzvaru sērija tika piedzīvota laika posmā no 4.decembra līdz 17.janvārim, kad SBK “Liepāja/LSSS” tika pie pieciem panākumiem secīgi, uzvarot “TTT Juniores”, “Jūrmalu”, “MKK Panevezys”, “Jūrmalu” viesos un vēlreiz “TTT Juniores”, šoreiz apspēlējot mājās. Vai mūsu komandai izdosies vēl viena šāda vai pat garāka uzvaru sērija zināsim martā, kad noslēgsies regulārā sezona.

Lai šo sekmīgo posmu turpinātu, mūsu  komandai ir nepieciešams savu skatītāju atbalsts, tāpēc aicinām uz “Liepājas Olimpisko centru”!

SBK “Liepāja/LSSS” atlikušās šīs “WBBL” regulārās sezonas spēles, visas Liepājā:

21.02.24. plkst. 18:30 pret BJBS “Rīga Juniores/LU”

24.02.24. plkst. 14:00 pret “Šiauliai-Vilmers”

28.02.24. plkst. 16:00 pret Kauņas “Aištes-LSMU”

kaut kad martā pret “TTT Rīga” (atkarīgs no TTT panākumiem Eirokausā)

Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *