Pārbaudes spēlē piekāpāmies Neptunas

Izmantojot FIBA izlašu logu BK Liepāja aizvadīja draudzības spēli savā laukumā un piekāpās Klaipēdas Neptunas ar 83:108.

Dēļ Artūra Visocka-Rubeņa aizņemtības izlasē maču vadīja Arvis Steckis, bet joprojām dēļ nelieliem savainojumiem spēlē nepiedalījās Viktors Iļjins un Roberts Freimanis.

Spēles ievadā labāki bija mūsējie, vairākus skaistus grozus gūstot Ķilpam (20:14), taču ar 12-0 atbildot viesiem, vadības groži nonāca lietuviešu rīcībā. Pēc pirmās ceturtdaļas 26:20 Klaipēdas komandai.

Otrajā un trešajā ceturtdaļā viesi guva par 10 ačiem vairāk, attiecīgi, 27:17 un 31:21, bet pēdējā ceturksnī minimāli labāki bija mūsējie (25:24). Spēle noslēdzās ar rezultātu 108:83.

Pieci liepājnieki guva 10 un vairāk punktus. Kristaps Ķilps mača ievadā izcēlās ar ļoti sekmīgām darbībām tiekot pie 15 punktiem (plus trīs piespēles), trešās ceturtdaļas gaitā ļoti pamanāms bija Henriks Bajārs, kuram 11 punkti, divreiz triecot bumbu no augšas (arī 4 atlēkušās bumbas), bet noslēdzošajā ceturksnī Kristaps Miglinieks “sašāva” Neptunas grozā vairākus metienus, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju mūsu komandā ar 17 punktiem, 4 atlēkušajām bumbām un tik pat pārvērtām! Visas cīņas gaitā savus ačus krāja Klāvs Dubults, kuram 12 punkti un arī 4 bumbas zem groziem un Emīls Krūmiņš, kuram bez 4 bumbām arī 5 rezultatīvas piespēles.

Pēc šīs FIBA izlašu pauzes jau 28.februārī mūsu komanda atsāks cīņas PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas turnīrā, pulksten 19:00 uzņemot Ukrainas BC Prometey. Biļetes uz spēli nopērkamas Passportix mājas lapā https://www.passportix.eu/pasakumi/bk-liepaja-bc-prometey?event=204 un Liepājas Olimpiskajā centrā.

BK Liepāja punktus guva: Miglinieks 17 (4ab, 4pb), Ķilps 15 (1ab, 3rp, 2pb), Dubults 12 (4ab, 2rp, 1bl), Bajārs 11 (4ab, 1rp, 1pb, 1bl), Krūmiņš 10 (4ab, 5rp), Avotiņš 9 (4ab), Šulcs 6 (3rp), Vitoļskis 3 (2rp, 1pb), Bērziņš 0 (1ab, 3rp, 1bl), Soldatenoks 0.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *