Sestdien meitenes uzņems Šauļu komandu

24.febuārī pulksten 14:00 SBK Liepāja/LSSS centīsies tikt pie piektās uzvaras pēc kārtas lai nodrošinātu dalību WBBL izslēgšanas spēlēs.

Situācija turnīra tabulā ir savāda, jo šodien tapa zināms, ka Jūrmalas komanda tiek izslēgta no turnīra. Šāda lēmuma rezultātā tiek izņemti visi esošie rezultāti spēlēs ar Jūrmalu, kas mūsu komandai nozīmē “zaudēt” divas izcīnītās uzvaras un tāpēc šobrīd no reāli iegūtajām 12 uzvarām tabulā palikušas 10.

Šauļu komanda šajā sezonā pēc šīm izmaiņām tikušas pie 13 panākumiem, piedzīvojot 7 zaudējumus. Ar šādu bilanci, Lietuvas vienība ieņem 4.vietu, bet mūsu komanda atrodas divas vietas zemāk (6., 10/9).

Pirmajā tikšanās reizē ar Saules pilsētas komandu Lietuvā liepājniecēm beidzās ļoti nepatīkami, jo lietuvietes mūsu grozā iemeta visvairāk punktu šajā sezonā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru (116:76).

Lai SBK Liepāja/LSSS saglabātu vietu starp labākajām septiņām komandām, kuras piedalīsies WBBL izslēgšanas spēļu turnīrā, mūsu komandai jāizcīna vismaz viena uzvara no atlikušajām trijām savā laukumā. Pirmā iespēja būs sestdien. Uzdevums nav viegls, bet mūsu komanda spēj sarūpēt ne vienu vien patīkamu pārsteigumu!

Spēles tiešraide būs šeit: https://youtu.be/3yUUnrqDCLc

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *