Junioriem Līvānos zaudējums, jāuzvar svētdien Liepājā

1.martā BK “Liepāja/LSSS” neveiksmīgi izslēgšanas spēles iesāka Līvānos, piedzīvojot zaudējumu ar 79:90. Otrā spēle 3.martā Liepājā.

“Ramirent NBL” izslēgšanas spēles šajā sezonā notiek starp abu grupu labākajām astoņām vienībām, mūsu komandai kā 5.vietas vienībai Rietumu grupā ir jāpārvar Austrumu grupas 4.pozīcijas komandas BK “Līvāni/BJSS” pretestība. Pirmajā spēlē ar 90:79 izrādījās austrumnieki, kas ar ievērojamu pārsvaru pārspēja mūsējos pirmajās divās ceturtdaļās (24:16 un 20:13). Lai arī abās sekojošajās desmit minūtēs pārāki bija liepājnieki, apdraudēt Līvānu komandas uzvaru šoreiz neizdevās.

Šajā mačā trīs mūsu jaunieši guva vairāk kā pusi liepājnieku punktus. Adrians Visockis-Rubenis bija rezultatīvākais ar 18 punktiem (1p. 5/8, 2p. 2/4, 3p. 3/4, 1ab, 3rp, 2pb) un pa 17 katrs pievienoja Kristaps Soldatenoks un Henriks Bajārs. Kristapam trāpot 4 no 11 metieniem no spēles un septiņus no deviņiem soda metieniem, bet Henrikam no tuvās distances perfekti 4 no 4, bet no tālās 3 no 5. Abus sodiņus viņš aizmeta garām, taču tika pie astoņām atlēkušajām bumbām, atdeva vienu piespēli un vienreiz bloķēja pretinieku metienu. Soldatenokam, savukārt, 7 bumbas zem groziem, 5 piespēles un viena pārtverta bumba. F.Nkojs-Īle 9p.+5ab, M.Kilups 7p.+3ab+5rp, T.Lūks 4p.,  R.Martinsons guva pa trim punktiem, piespēlēm un pārtvertām bumbām, bet pie diviem punktiem tika gan R.Millers, gan G.Riekstiņš katrs.

Otrā sērijas spēle notiks Liepājā 3.martā pulksten 14:00.