Igaunija paliek neieņemta – zaudējums arī pret Kalev/Snabb

Šajā sezonā visās astoņās spēlēs Igaunijā mūsu komanda piedzīvoja zaudējumus, tai skaitā šodien ar 77:85 pret Tallinas “Kalev/SNABB”.

Emīls Krūmiņš sasniedza personisko rekordu gūtajos punktos šajā turnīrā, tiekot pie 29 ačiem nepilnās 33 spēlētajās minūtēs. Emīls realizēja 12 no 16 metieniem no spēles, kā arī vienu no diviem soda metieniem, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, atdeva 5 rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu bumbu, sakrājot 37 efektivitātes punktus. Ojārs Bērziņš pievienoja 17 punktus, kas, savukārt, ir Ojāra gūto punktu rekords šajā sezonā. No spēles Bērziņš realizēja 6 metienus no 10, soda metienos 2/2, 5 bumbas zem groziem un viena pārtverta bumba. Ķilpam 13 punkti (1p. 6/8, 3ab, 3rp, 1pb), Reinim Avotiņam 9p. (3p. 2/4, 1p. 3/3, 1ab, 2rp), Bajāram 4p. (no spēles 2/5, 3ab, 1rp, 1bl), Migliniekam 3p. (3ab, 1rp, 1pb), Ričardam Vitoļskim 2p. (1p. 2/2, 3ab, 3rp, 1pb), Iļjinam, Šulcam un Soldatenokam punktus gūt neizdevās, Viktoram pievienojot četras bumbas zem groziem un divus bloķētus metienus. Atgādinām, ka šajā spēlē mūsu rindās nebija Roberts Freimanis un Klāvs Dubults.

Ar šo 17.zaudējumu sezonā BK “Liepāja” situācija tabulā nemainās, joprojām atrodoties 11.vietā. Taču joprojām saglabājas teorētiskas iespējas atkārtot vai pārsniegt gūto uzvaru skaitu pret pagājušo sezonu, kad 30 spēlēs izdevās izcīnīt 12 panākumus. Šobrīd liepājniekiem ir 10 uzvaras. Nākošās divas spēles mūsu komanda aizvadīs savā laukumā, kas būs pēdējie mači regulārajā sezonā Liepājas Olimpiskajā centrā, bet ar spēli Arēnā Rīga 23.martā liepājnieki noslēgs “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgu”. Tiekamies LOCā 13.martā spēlē pret “Valmiera Glass/ViA” un 16.martā pret “Viimsi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *