Puiši Rīgā pieliks punktu apvienotajai līgai

Šodien pulksten 19:00 Arēnā Rīga BK “Liepāja” aizvadīs noslēdzošo “Latvijas – Igaunijas Līgas” spēli tiekoties ar “Rīgas Zeļļiem”.

Ar 30.maču apvienotajā līgā mūsu komanda atvadīsies no šīs sezonas dalības “PafBet” apvienotās līgas turnīra, finišējot 11.vietā. Uzvaras gadījumā būsim atkārtojuši šī turnīra vienā sezonā gūto uzvaru skaitu (2023.gadā finišējām ar 12 panākumiem).

Pēc šodienas spēles, neatkarīgi no iznākuma, liepājniekiem būs jāgatavojas Latvijas čempionāta izslēgšanas spēlēm pret pēdējā laikā labi iepazītajiem ogrēniešiem, ar kuriem cīnījāmies pagājušās sezonas bronzas sērijā un šīs sezonas “Užavas kausa” 1/4 finālā. Abās sērijās pārāki bija mūsējie.

Pret “Rīgas Zeļļiem”, savukārt, mūsu vienība šajā sezonā aizvadījusi trīs spēles – uzvarot pirmajā, kas bija apvienotās līgas ietvaros, bet zaudējot abās kausa spēlēs. Jura Umbraško vadītie Zeļļi šoreiz atkal būs citādākā sastāvā, jo šo komandu vairs nepārstāv Zigmārs Raimo, savukārt, klāt ir nākuši divi raženi vīri – Mārtiņš Meiers un austrālietis Džordans Hanters. Mūsu komandai šī sezona, diemžēl, ir noslēgusies Emīlam Krūmiņam, kurš jau pārcietis meniska operāciju, bet potītes savainojumu turpina dzirdēt Roberts Freimanis.

Neatkarīgi no šīs dienas spēles iznākuma, rīdzinieki finišēs 6.vietā un piedalīsies “Latvijas – Igaunijas Līgas” play-off, visticamāk, pret “Rīgas VEF”, savukārt, pēc tam jau Latvijas čempionāta (LBL) izslēgšanas spēlēs spēkosies pret Valmieras komandu.

Spēli no Arēnas Rīga translēs gan TV4, gan sportaCentrs.TV. Šeit ir saite uz tiešraidi: https://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/21032024-b_rigas_zelli_bk_liepaja_b_br_pafbet_latv

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *