Meitenes sēriju sāk ar grūtu uzvaru pār RSU

Šovakar pirmo uzvaru pusfināla sērijā līdz divām uzvarām izcīnīja mūsu komanda, ar 73:65 pārspējot “RSU”.

Lai arī pirmo grozu guva viešņas, mūsu komanda atbildēja ar 9-0, četrus punktus gūstot Martai Kaupmanei, trīs no tālās distances Enijai Ķīvītei un divus Esterei Petrus (9:2). Pēc “RSU” minūtes pārtraukuma rīdzinieces atbildēja ar sešu punktu guvumu, bet Kaupmane no soda līnijas pārtrauca “RSU” un arī uz Ciršas groza guvumu Kaupmane vēlreiz nekļūdīgi meta no soda metienu līnijas (13:10). Līdz ceturtdaļas izskaņai mūsu komanda atradās nelielā vadībā, bet Čumika ar tālmetienu ļāva vadībā pēc pirmā ceturkšņa atrasties rīdziniecēm (17:15).

Otro ceturtdaļu ar vēl vienu 9-0 iesāka liepājnieces (Ķīvīte 2p., Koreņika 1p., Muzikante un Aploka pa 3p.) un vēlreiz plus septiņi mūsu komandai (24:17). Šo izrāvienu “RSU” pārtrauca ar Aleksa Skudra, kura realizēja vienu soda metienu, bet Paula Kļeščova no groza apakšas mājiniecēm deva jaunu lielāko pārsvaru (+8, 26:18). Taču arī šo deficītu studentes likvidēja, puslaikā komandas devās pie viena punkta starpības – mūsu komandai +1 (32:31).

Pirmajā spēles daļā groza apakšā labākas bija mūsējās (30 pret 20), bet mazāk kļūdīties, savukārt, izdevās rīdziniecēm (5 pret 9). Bet metieni no spēles nepadevās nevienai no komandām (31,6% pret 40%).

Trešajā ceturtdaļā spēles dinamika nemainījās, atkal mūsu komandai izdevās iegūt 8 punktu pārsvaru (44:36), bet līdz ceturtdaļas izskaņai rīdzinieces pietuvojās līdz mīnus 1 (47:48). Šajā desmit minūtē jau metienu realizācija abām vienībām bija daudz labāka, īpaši no tālās distances, divus trejačus trāpot mūsējām, bet pat trīs viešņām.

Vēl vienu tālmetienu ceturtās ceturtdaļas ievadā realizēja “RSU”, iegūstot trešo reizi spēlē plus divi (50:48). Kaupmane atguva neizšķirtu, bet Elza Bieriņa vēlreiz rīdziniecēm deva divu punktu pārsvaru. Paula Kļeščova ar “2+1” un Sabīne Lipe no soda līnijas atjaunoja vadību liepājniecēm (55:52). Turpinājumā arvien precīzāk aizsardzībā nospēlēja mūsu komanda, kas ik pa minūtei audzēja arī pārsvaru un pēc Kaupmanes un Kļeščovas “benefices” – Marta guva grozu un bloķēja aizsardzībā, bet Paula atņēma bumbu Šeptei un realizēja ātro uzbrukumu (61:55), studentes pieprasīja pārtraukumu, kad līdz spēles beigām 4:42. Viešņas netrāpīja tālmetienu, atsākoties spēlei, bet Estere Petrus savu kļūdu laboja ar “atkarotu” bumbu un sekmīgu groza guvumu. Vēl pēc mirkļa Petrus ar vienu sodiņu ieguva +9 – lielāko pārsvaru spēlē, bet jau duci punktu vairāk ar trejaci sasniedza Enija Ķīvīte (67:55). Šo liepājnieču 10-0 izrāvienu “RSU” pārtrauca arī metot sekmīgi no tālās distances. Kad Petrus no groza apakšas sasniedza +11 (69:58) vēl vienu pārtraukumu pieprasīja rīdzinieces. Atsākoties spēlei “RSU” divus punktus atspēlēja, bet pēc tam abu komandu uzbrukumi noslēdzās nesekmīgi. Marta Kaupmane no soda metienu līnijas realizēja vienu, kad līdz pamatlaika beigām bija tikai viena minūte (70:60). Līdz spēles beigu sirēnai “RSU” pievienoja piecus punktus, bet mūsu komanda trīs un ar rezultātu 73:65 pirmo uzvaru LSBL sērijā svinēja SBK “Liepāja/LSSS” komanda.

Sērija par iekļūšanu LSBL fionālā turpināsies šajā svētdienā Rīgā.

Šajā spēlē pa 15 punktiem guva Marta Kaupmane un Paula Kļeščova, kurai arī 7 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles un pa vienai pārtvertai bumbai un bloķētam metienam. 13 punktus pievienoja Estere Petrus, Enija Ķīvīte 10, bet 2 punktus un 11 atlēkušās bumbas Sabīne Lipe. Maijai Aplokai 5 punkti, Raivitai Koreņikai 5 punkti un 8 atlēkušās bumbas un pa divām piespēlēm un pārtvertām bumbām, Brikmanei un Muzikantei pa 3 punktiem, bet Grigorjevai 2 ači.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *