Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BK Liepāja/LSSS – Bauska

10 oktobris, 2020 @ 17:30 - 19:30

Details

Date:
10 oktobris, 2020
Time:
17:30 - 19:30
Event Category:

Šulca dzimšanas dienā uzvara pēdējā pārbaudes mačā

Šovakar noslēdzot pārbaudes spēļu ciklu BK “Liepāja” vēlreiz izcīnīja uzvaru pār Palangas “Olimpas” esot pārākiem ar rezultātu 94:83.

Punkti un spēles laiks līdzvērtīgi sadalījās starp vairākiem spēlētājiem, tikai Rudolfs Millers laukumā atradās mazāk par 2 minūtēm, bet pārējo 10 spēlētāju laiks uz spēles parketa svārstījās no desmit līdz 29 minūtēm liepājniekam Kristapam Migliniekam. Punktus spēlē guva: E.Krūmiņš 14p.+3rp, K.Soldatenoks 14p.+4ab, K.Dubults 14p.+9ab, K.Miglinieks 13p.+6ab+5rp+3pb, K.Ķilps 10p.+5ab+9rp, šīs dienas gaviļnieks K.Šulcs 8p.+2rp, R.Vitoļskis 8p.+2rp, R.Avotiņš 6p.+2rp, O.Bērziņš 5p.+2ab+2rp, H.Bajārs 2p.+1bl, R.Millers.

Informācija tiks papildināta

Iegādājies sezonas abonementu un laimē NBA spēles apmeklējumu

Pēc dažu sezonu izlaišanas, biedrība “Sporta klubs Liepājas basketbols” atkal piedāvā mūsu skatītājiem ērtāku spēļu apmeklējumu – iegādāties sezonas abonementu uz BK “Liepāja” spēlēm.

Iegādājoties mūsu abonementu ikviens tā īpašnieks saņems vairākas ērtības:

Katrs abonements saņems sev vēlamajā izmērā “Liepājas basketbols” T-kreklu baltu vai zilu, protams, bez maksas,

Nebūs jāstāv rindā pēc ieejas biļetēm uz katru spēli, jo pietiks pie ieejas uzrādīt savu Abonementa karti,

Izdevīgi nosacījumi pie dažādiem mūsu sadarbības partneriem. Pašlaik “Wind Up” – mūsu ilgtermiņa sadarbības partneri, kas nodarbojas ar mūsu atribūtikas apdruku, piedāvā 10% atlaidi “Liepājas basketbols” atribūtikas iegādei, veicot individuālu pasūtījumu. Sadarbības partneru īpašos nosacījumus piedāvāsim drīzumā vēl.

un, iespējams, saldākais ieguvums – visi šīs sezonas “Liepājas basketbols” abonementi piedalīsies izlozē, kas notiks 12.decembrī spēles pret “Rīgas Zeļļi” puslaikā, kur galveno balvu nodrošina Porziņģu Ģimenes fonds un tā ir vienam laimīgajam NBA spēles Bostonas “Celtics” apmeklējums divām personām, iekļaujot avio biļetes ekonomiskajā klasē, viesnīcu un ieeju uz spēli. Šīs NBA spēles datums vēl tiks precizēts, jo pašlaik vēl nav publicēts NBA kalendārs, bet, visticamāk, tas notiks 2024.gada martā vai aprīlī. Šajā izlozē izspēlēsim arī citas vērtīgas balvas, kā, piemēram, Sportland dāvanu karti 100 EUR vērtībā un Kristapa Porziņģa Bostonas “Celtics” spēļu kreklu, utt.

Abonementa maksa ir  90 EUR un tas ir nopērkams visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, tai skaitā Liepājas Olimpiskā centra info centrā un arī internetā šeit: www.bilesuserviss.lv. Pēc abonementa iegādes lūgums sazināties ar mums pa e-pastu:  bkliepaja@gmail.com, lai vienotos, kā varēsiet saņemt abonementa karti un T-kreklu, sākot no 22.septembra.

 

Otrdien Liepājā pēdējā pārbaudes spēle puišiem

Šodien 26.septembrī pulksten 18:30 savā laukumā uzņemsim Palangas “Olimpas”. Šī būs abu komandu otrā tikšanās reize. Palangā ar rezultātu 83:69 pārāki bija mūsējie.

Otrā tikšanās ar Sanda Buškevica trenēto Lietuvas pēc spēka otrās līgas (NKL) būs mūsu komandai pēdējā pirms gaidāmās basketbola sezonas, kas sāksies jau šajā svētdienā. Palangā, tiekoties 13.septembrī, ilgu laika sprīdi spēle iezīmējās kā ļoti mazrezultatīva. Puslaika rezultātā liepājnieki bija vadībā ar minimālu pārsvaru 29:28, bet trešās ceturtdaļas izskaņā jau 10 punktu vadību ieguva mājinieki (51:41) un tad sākās “spēle Liepājas zīmē”. Mūsu komanda veica izrāvienu rezultātā 42:13, iegūstot drošu vadību un pārliecinošu uzvaru. Pēdējos punktus mačā gūstot lietuviešiem, spēle noslēdzās ar rezultātu 83:69. Palangā mūsu komandā rezultatīvākie bija Roberts Freimanis 18p.+3ab, Kristaps Ķilps 16p.+5ab+8rp, Kristaps Miglinieks 13p.+6ab un Klāvs Dubults 13p. Palangas “Olimpas” tikai divi spēlētāji guva 10 un vairāk punktus – Karolis Guščikas 16p. un Tadas Budris 10p.

Palangas komanda pēc tikšanās ar liepājniekiem 13.septembrī ir aizvadījuši vēl divas spēles ar Latvijas klubiem. 17.septembrī Ogrē Kristaps Mediss izrāva uzvaru BK “Ogre” ar rezultātu 74:72, bet Riharda Lomaža atgriešanās spēlē 22.septembrī Ventspilī ar divu punktu pārsvaru pārāki bija olimpieši 68:66.

Visiem skatītājiem ieeja uz šīsdienas maču ir bez maksas!