BK Liepāja 97:79 Viimsi/Sportland

Svētdien, aizvadot pirmās šī gada mājas spēles, uzvaras izcīnīja vīri. “PafBet” turnīrā liepājnieki tika pie salda revanša pār spēcīgo “Viimsi/Sportland”.

Dienas centrā spēle pulksten 17:00 tika gaidīta vairāku iemeslu dēļ – mūsu komandā pēc vairāk kā 9 sezonu prombūtnes atgriezās pieredzējušais liepājnieks Roberts Freimanis, kurš iepriekš savas dzimtās pilsētas komandu pārstāvēja 2013./14.gada sezonā, bet kopš tā laika paspējis pārstāvēt Saldus, Ventspils, Valkas, VEF, Bulgārijas un Islandes komandas, arī cits liepājnieks Arnolds Helmanis, kurš cīnās ar savainojumiem šajā sezonā bija apņēmies mēģināt spēlēt, kā arī pretiniekos iepriekšējās sezonas pārsteiguma autori – “PafBet” 2021./22.gada sezonas finālisti “Viimsi/Sportland”.

Uzvaru ar 18 punktiem kaldināja Dāvis Geks un Kārlis Šiliņš ar 18 punktiem katrs, Ričards Daniels Vanags (10p.+5ab), Roberts Freimanis (8p.+9ab), Arnolds Helmanis (7p.+3ab), Renārs Birkāns (6p.+8rp), Juris Vītols (6p.+4rp), Ojārs Bērziņš (5p.+2pb), Kristiāns Šulcs (3p.), Kārlis Žunda (2p.+4ab), Frederiks Meinarts.