Bronzas vakarā Liepājā pieliekam punktu skaistajai sezonai

22.maija vakarā “Liepājas Olimpiskā centra” Arēnā uz tikšanos mūsu bronzas komandām tika aicināti skatītāji, fani, Liepājas domes vadība, BN “Kurši” un citi atbalstītāji.

Vairāk kā 100 skatītāju, fanu, jauno basketbolistu, spēlētāju vecāku, Liepājas pilsētas vadības, uzņēmēju un mākslinieku ieskautas abas šīs sezonas bronzas medaļas komandas izbaudīja patīkamo gaisotni, kuru radīja deju grupa “Pulss”, vakara vadītājs Liepājas Teātra aktieris Armands Kaušelis ar palīgu no Kluba puses Normunda Atvara personā, bet muzikālo noformējumu nodrošināja Andris Ērglis. Pasākumā izskanēja apsveikumi un vēlējumi no Liepājas pilsētas priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa, domes vietnieka Salvja Rogas, BN “Kurši” Liepājas veikala personāla, dāvājot līmeņrāžus, jo komanda ir “līmenī”. Pie LBL bronzas medaļām tika mūsu dziļākās rezerves un daži, kuriem nebija iespēja 13.maijā saņemt Latvijas čempionāta medaļas, deju grupa “Pulss” sniedza deju baudījumu, tika izspēlētas viktorīnas par un ap komandām, skatītāju un spēlētāju kopīgi konkursi, bet pēc Andra Ērgļa dziedājuma visi vienojās Liepājas himnas izpildījumā. Pēc svinīgā pasākuma notika kopbildēšanās, autogrāfu sniegšana un individuālas foto sesijas ar SBK “Liepāja/LSSS” un BK “Liepāja” spēlētājiem, treneriem un personālu.

Pēc publiskā pasākuma, BK “Liepāja” devās uz atpūtas telpu relaksējoties saunā un baseinā, jau bez publikas, kur cienastu sarūpēja mūsu draugi: “Trelleborg Wheel System”, “Maestro Hotel Design”, “Ganību Māja”, “StreetFood.lv” un Liepājas domei, dāvājot gardu kliņģeri. Pateicoties šiem atbalstītājiem, uzlikām skaistu “ķirstīti” uz svinību tortes! 🙂

Informācijai: 2022./23.gada sezonā sieviešu komanda SBK “Liepāja/LSSS” izcīnīja LSBL bronzas medaļas, bet pēc 11 gadu pauzes arī vīriešu komanda BK “Liepāja” sasniedza LBL bronzas pjdestālu, kas iepriekšējo reizi tika iespēts tālajā 2012.gadā.

Paldies visiem, kas bija klātienē šajā “Bronzas pasākumā” un palīdzēja šai basketbola sezonai izvērsties par vienu skaistu, bronzas krāsās lolotu basketbola ceļojumu! Lielu paldies sakām katram no mūsu lielā sadarbības partneru pulka, kas sastāda skaitli 54! Biedrības “Sporta klubs Liepājas basketbols” 5.jubilejas sezona līdz ar šo ir arī noslēgusies.

Uz tikšanos Jaunajā 2023./24.gada sezonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *