Šovakar juniori Bauskā centīsies tikt pie ceturtās uzvaras

Piektdienas vakarā pulksten 20:00 izbraukumā BK “Liepāja/LSSS” tiksies ar Bauskas vienību, lai cīnītos par ceturto uzvaru šosezon.

“Ramirent NBL” Rietumu grupā situācija ir visai interesanta, jo ir trīs komandas, kuru sniegums šajā sezonā ir nemainīgs: iepriekšējie liepājnieku pretinieki BK “Jelgava” kā vienīgā komanda nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu, līdzšinējās trijās spēlēs izcīnot tikai uzvaras, bet divas citas vienības kā BS “Tukums/TSS” (0/5) un BK “Talsi” (0/4) pagaidām uzvaras prieku nav izjutušas. Pārējās 8 komandas savstarpēji cenšas iegūt pēc iespējas augstāku pozīciju pirms izslēgšanas spēlēm, zinot, ka tajā netiks šīs visas vienības, bet tikai 8 labākās. Tāpēc jau šobrīd katrai spēlei ir ļoti liela nozīme.

Mūsu šīvakara pretinieks “Bauska” uzvaras un zaudējumus dalījusi uz pusēm, četros mačos pārspējot BK “Talsi” (107:106) un BS “Tukums/TSS” (91:78), savukārt, zaudējumi piedzīvoti pret iepriekšējās sezonas “Top 4” komandām “Kandava/Anzāģe” (50:93) un BK “Jelgava” (66:82). Taisnības labad, jāpiemin, ka zaudējumi piedzīvoti izbraukumā, bet abas uzvaras izcīnītas savā laukumā. Tāpēc šodien mūsu komandu gaida grūta spēle.

Turnīra Rietumu grupas tabulā BK “Liepāja/LSSS” atrodas 3.pozīcijā, bet Bauskas komanda 8. Taču rēķinot nevis pēc iegūtajiem punktiem, bet uzvarēto spēļu procentu pret aizvadītajām spēlēm, mūsu komanda ar BK “Ķekava” (3/2, 60%) atrastos dalītajā 5.vietā, savukārt, baušķenieki (2/2, 50%) būtu 7.vietā.

Šodienas spēlei komanda ir gatava, cerot arī uz kāda mūsu spēlētāja pirmo spēli pēc savainojuma sadziedēšanas. Pagājušajā sezonā abās savstarpējās tikšanās reizēs intriga par uzvarētāju beidzās tikai līdz ar spēles beigu sirēnu, jo 2021.gada 25.septembrī Bauskā mājinieki triumfēja papildlaikā (68:65), bet Liepājā 10.decembra atbildes spēlē “Bauska” izcīnīja uzvaru, atspēlējot 21 punkta deficītu (88:83).

Bauskā spēle sāksies pulksten 20:00 un tiešraidei līdzi varēs sekot šeit: https://www.youtube.com/watch?v=wVPoADFwzJ8

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *