Sestdien puiši turpina viesizrādes Igaunijā

10.februārī otro dienu pēc kārtas BK “Liepāja” aizvadīs spēles Igaunijā, pulksten 17:00 tiekoties ar izslēgšanas spēļu zonā esošo “Pērnavas Ostu”.

Līdz šim piecos mačos pie ziemeļu kaimiņiem mūsu komandai nav izdevies tikt pie uzvarām, piekāpjoties, secīgi, “TalTech”, “Viimsi”, “Tartu Universitātei”, “Avis Utilitas Rapla” un vakar “Keila Coolbet” ar 89:97. Šajā sezonā savā laukumā liepājnieki ir spēlējuši daudz labāk kā viesos, jo Liepājā tika pārspētas gan Raplas, gan Keilas, gan Pērnavas komandas. Vai beidzot izdosies pārtraukt zaudējumu sēriju kopumā un izbraukumā uzzināsim šodien.

Mūsu šodienas pretinieki ir “labā skrējienā”, jo Gerda Kullamē vadītā “Pērnavas Osta” izcīnījusi uzvaras pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas un sešas no pēdējām astoņām spēlēm. Igaunijas klubu nesen pastiprināja bijušais mūsējais – Ervīns Jonāts, kurš šo basketbolu sezonu iesāka Liepājā, bet uz trim mēnešiem pārstāvēja Itālijas komandu Sandžiobes “Chiusi”. Pērnavieši, pēc ļoti nesekmīgā sezonas sākuma, kad piecpadsmit maču laikā bija tikuši tikai pie pieciem panākumiem un vienu brīdi piedzīvoja septiņu zaudējumu sēriju, šobrīd ar 11 uzvarām un 12 zaudējumiem atrodas 8.vietā.

BK “Liepāja” ar deviņām uzvarām 21 spēlē ir 10.vietā, piedzīvojot četrus zaudējumus pēc kārtas un sešus septiņās pēdējās spēlēs. Iespēja iekļūt apvienotās līgas izslēgšanas spēlēs vēl pastāv, taču nu jau tikai tīri teorētiskas. Katrā ziņā, neizcīnot uzvaras, play-off nesasniegt.

Pēc komandas veselības likstām mūsējie ir patālu no optimālās fiziskās formas, kā arī rokas savainojums Robertam Freimanim un cita problēma Viktoram Iļjinam BK “Liepāja” apgrūtina pašreiz demonstrēt labāko basketbolu. Taču caur šādām grūtībām rūdās raksturs un nereti komandas spēj patīkami pārsteigt. Ceram uz sekmīgu spēli Pērnavā!

Mačam līdzi varēs sekot delfi.ee maksas tiešraidē šeit: https://tv.delfi.ee/?utm_source=burger_link&utm_medium=DelfiTV

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *